Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как се демонтира казанче на течност за чистачките Брава 1,6

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как се демонтира казанче на течност за чистачките Брава 1,6

    Простете ако има такава тема, аме не открихТова което направих, за малко не излиза. Има дълък рог назад в калника. Колегата иска да сваляме калника?Махнал съм разшрителният съд и пробвах да свала една планка в предната част на резервоара. Няма достъп да единият болт. Не е ясно, дали ще излезе нагоре?как се демонтира това чудо? Нагоре или се тика към гумата?10х
    Brava 98' 1.6 16V - Червенокосата италианка

    #2
    Демонтираш колелото и подкалника/пластамсата/ и го вадиш надолу.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Аз лично съм го махал отгоре. Е, въртиш сучеш докато излезе, ама излиза.
      Ex Fiat 126P
      Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
      Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
      Alfa Romeo 147 1.6 TS
      Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

      Коментар


        #4
        trace написа:
        Аз лично съм го махал отгоре. Е, въртиш сучеш докато излезе, ама излиза.
        И аз един ден се борих с казанчето за течността на чистачките.След час и половина неравна борба ми идваше да я обърна на таван.След по-обстоен оглед ми дойде на ум да пробвам да го извадя отдолу през подкалника.Свалих гумата,предната част на подкалника и хоп, казанчето излезе.Останах удивен от италианската инженерна мисъл .
        Seat Altea XL 1.4/16v 92kW '14
        ex:Astra H 1.4/16v 66 kW '08
        ex:Brava 1.6/16v klima, LPG Lovato, 76 kW '96
        ex:Astra 1.7 D, 42 kW-мъртвец '93

        Коментар


          #5
          Откачаш казанчето на антифриза и започваш да го сучеш и вадиш ,аз свалих и фара и го извадих много лесно а фара се сваля за 1 минута .
          FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

          Коментар


            #6
            През фара не става :D На горе също не става, единствено демонтираш колелото и подкалника и само излиза10х
            Brava 98' 1.6 16V - Червенокосата италианка

            Коментар


              #7
              rockfan написа:
              През фара не става :D На горе също не става, единствено демонтираш колелото и подкалника и само излиза10х
              Не си упорит ,свалял съм го от горе два пъти .
              FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

              Коментар

              Working...
              X