Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

смяна на масло?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    смяна на масло?

    Колеги имам един въпрос,когато маслото си стои в тубата дълго време губят ли му се мазителните способности както когато стои в двигателя?Чувал съм че когато колата не е карана година две а маслото е на 4 хил. км а му дават 20 хил.км и е стояло в двг би трябвало да се смени.Вярно ли е това 2007 края е сменяно.
    Bravo HGT 2.0 20V

    #2
    Отвореното масло се окислява, сменяй го. Карана ли е колата през това време?

    Коментар


      #3
      naskobg написа:
      Отвореното масло се окислява, сменяй го. Карана ли е колата през това време?
      Карана е от време на време само много рядко.Окислява се значи а това в тубата което е и то ли е окислено, тя е разпечатана но си е стояла затворена?
      Bravo HGT 2.0 20V

      Коментар


        #4
        vintiliran написа:
        ................Окислява се значи а това в тубата което е и то ли е окислено, тя е разпечатана но си е стояла затворена?
        Зависи колко е стояло.

        Коментар


          #5
          naskobg написа:
          vintiliran написа:
          ................Окислява се значи а това в тубата което е и то ли е окислено, тя е разпечатана но си е стояла затворена?
          Зависи колко е стояло.
          година и половина, две
          Bravo HGT 2.0 20V

          Коментар


            #6
            vintiliran написа:
            naskobg написа:
            vintiliran написа:
            ................Окислява се значи а това в тубата което е и то ли е окислено, тя е разпечатана но си е стояла затворена?
            Зависи колко е стояло.
            година и половина, две
            Ми доста си е да стои отворено, аз не бих го сложил.

            Коментар

            Working...
            X