Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сeлениа Голд или 20К ???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сeлениа Голд или 20К ???

    Здравейте,искам да помоля за съвет относно маслата Селеня Голд и 20К. Понеже е време за смяна и бях решил да сложа Голд, но по магазините в родния ми град не можах да намеря, имат само 20К и ми го предлагат като по-добро. Та се чудех дали така казват, защото нямат Голд или наистина е по-добро и да взема да сложа такова?
    Fiat Brava 1.4 SX 12V 97

    #2
    Днес и аз ходих да и сменям маслото ... настоявах за Selenia Gold обаче ме разубедиха и сега съм с Mobile ... дано да нямам проблеми ... малко по-скъпо (10 лв) излезе от Selenia-та ..

    Коментар


      #3
      мисля, че 20Ке по-добро.
      "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
      (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

      Коментар


        #4
        Определено 20К е по-доброто масло от Голд
        Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
        Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
        Ventura garage

        Коментар


          #5
          wwweb написа:
          Днес и аз ходих да и сменям маслото ... настоявах за Selenia Gold обаче ме разубедиха и сега съм с Mobile ... дано да нямам проблеми ... малко по-скъпо (10 лв) излезе от Selenia-та ..
          И по какъв начин го направиха, имаха само Mobile ли?

          Коментар


            #6
            Re: Сeлениа Голд или 20К ???

            krasi написа:
            Здравейте,искам да помоля за съвет относно маслата Селеня Голд и 20К. Понеже е време за смяна и бях решил да сложа Голд, но по магазините в родния ми град не можах да намеря, имат само 20К и ми го предлагат като по-добро. Та се чудех дали така казват, защото нямат Голд или наистина е по-добро и да взема да сложа такова?
            Какво значи по-добро е относително, а кое е подходящо е вече от значение!!!Друг е вьпроса, че като няма риба, раците са по-добри!

            Коментар


              #7
              Ок, тогава кое е по-подходящо за Брава 1.4 12V na 107 000 km ? Риба няма в наличност, но може да се достави ако поръчам :D Въпросът е има ли смисъл или по добре да сложа 20К ?
              Fiat Brava 1.4 SX 12V 97

              Коментар


                #8
                krasi написа:
                Ок, тогава кое е по-подходящо за Брава 1.4 12V na 107 000 km ? Риба няма в наличност, но може да се достави ако поръчам :D Въпросът е има ли смисъл или по добре да сложа 20К ?
                На 107 000 ако е действителни, няма да сгрешиш ако сложиш 20к, но цената е по-висока а в сравнение с GOLD, пробега е един и същ!Така, че вьпрос на финанси!

                Коментар


                  #9
                  hit-ko написа:
                  И по какъв начин го направиха, имаха само Mobile ли?
                  Ще ти кажа точно какво ми казаха ... "Продаваме такова масло и го предлагаме на клиентите си защото сме сигурни в него и можем да поемем отговорност" ... това е ... + това смяната на маслото и филтрите при тях беше безплатна, ако ги закупя от тях ... навсякъде другаде ми търсеха пари ...Просто нямам избор, сервиза не работи с части от клиента и бях принуден да купя всичко от тях ... просто бях с вързани ръце ... сервизът, които е на Fiat в града ми е пълен ужас, там и Запорожец не бих откарал да ми го поправят, затова предпочетох този на Фолксваген защото момчетата са сериозни и наистина си свършиха работата добре ... до София не посмях да откарам колата, защото нямах представа в какво състояние е ремъка и т.н. ... в крайна сметка се оказа, че е подменян скоро ...Минахме малко offtopic, но ти отговарям на въпроса ...

                  Коментар


                    #10
                    wwweb написа:
                    ...+ това смяната на маслото и филтрите при тях беше безплатна, ако ги закупя от тях ... навсякъде другаде ми търсеха пари ...
                    Боже мили дотам ли стигнаха
                    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                    Нека Силата на бъде с Нас...

                    Коментар


                      #11
                      kiro_of_the_day написа:
                      wwweb написа:
                      ...+ това смяната на маслото и филтрите при тях беше безплатна, ако ги закупя от тях ... навсякъде другаде ми търсеха пари ...
                      Боже мили дотам ли стигнаха
                      А иначе струва 5 лв. баси хората
                      Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
                      Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
                      Ventura garage

                      Коментар


                        #12
                        Моето Браво наближава 180 000 км, но му слагам Селениа ГОЛД. Няма никакви проблеми в това отношение.

                        Коментар


                          #13
                          И Типото е със Selenia 10W40 GOLD :D
                          ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                          Коментар


                            #14
                            selenia 20 k

                            и аз карам с нея от6 години и никакви проблеми бъдете сигурни****селения 20 к най малко 15хилади върти *** :Д
                            petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

                            http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

                            Коментар


                              #15
                              Re: selenia 20 k

                              bahricin написа:
                              i az karam s neya ot6 godini i nikakvi problemi badete sigurni****selenia 20 k nay malko 15hiladi varti *** :D
                              Колега, добре дошъл във форума и дано ти бъди полезен!Писането на кирилица обаче е за препоръчване!!!hit-ko

                              Коментар

                              Working...
                              X