Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бензинова помпа Фиат Мареа 1,6 16V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Бензинова помпа Фиат Мареа 1,6 16V

    Здравейте,предварително се извинявам ако има такава тема ,но аз не можах да я открия.Интересува ме къде точно се намира бензиновата помпа и дали е възможно сам да си я сменя?Благодаря предварително.
    Fiat Marea 1,6 16 v (ex)
    Fiat Stilo 1,9 Jtd 116 hp.

    #2
    ами в резервоара колега като дигнеш задните седалки има одрязано в тапицерията и под него ще я видиш .А дали ще можеш да я смениш си преценяваш сам най трудното е развиването на голямата гайка (трябва много мамата и чук и секач ) ако я развиеш ще видиш колко е просто вътре .И забравих да не си с цигара защото

    Коментар


      #3
      Re: Бензинова помпа Фиат Мареа 1,6 16V

      Fiat_Power_16V написа:
      Здравейте,предварително се извинявам ако има такава тема ,но аз не можах да я открия.Интересува ме къде точно се намира бензиновата помпа и дали е възможно сам да си я сменя?Благодаря предварително.
      Нищо не ти пречи да си я смениш сам. Трябва само да си малко технически грамотен и да различаваш клещи от отверка и гаечен ключ от чук Помпата е в резервоара. достъпа е от багажника, като махнеш корите в дясната половина в дъното, развиваш пластмасовата гайка махаш маркучите, вадиш кошницата демонтираш помпата и монтираш новата после сглобяваш по обратният ред... бля бля дано си разбрал. имаше тема със снимки. Проблемът ще изникне ако имаш АГУ защото обикновенно бутилките пречат да се достигне помпата.П.С. много внимавай с маркучите и скобите за закрепване че не могат да се сменят ако ги счупиш. Успех
      F/I/A/T/ Stilo 1.9 16v 04г.
      F/I/A/T/ Marea 1.6 16v 97г. - EX

      Коментар


        #4
        При обратното завиване на Голямата гайка е добре да я напръскаш с контактен спрей за да се завие докрай.
        Bravo 1.6 16v 97г. + АГУ

        Коментар


          #5
          Много благодаря за полезната информация.
          Fiat Marea 1,6 16 v (ex)
          Fiat Stilo 1,9 Jtd 116 hp.

          Коментар

          Working...
          X