Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

термостат - цена

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    термостат - цена

    Трябвя дя се смяна термостата ня мареята. В нашия град само с поръчка. Помолих приятел да вземе от Варна. Обади и се и каза, че за оригиналена окло 180лвцената, а ако не е оригинален 85лв. ако имате информация кажете такива ли са цените?

    #2
    Re: термостат - цена

    ros написа:
    Трябвя дя се смяна термостата ня мареята. В нашия град само с поръчка. Помолих приятел да вземе от Варна. Обади и се и каза, че за оригиналена окло 180лвцената, а ако не е оригинален 85лв. ако имате информация кажете такива ли са цените?
    кажи с какъв мотор е колата за да може някой от колегите да ти помагне
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #3
      Пиши лично на Христо (hit-ko) !
      Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
      Fiat Linea 1.3 Multijet'08
      Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
      http://forum.fiat-bg.org

      Коментар


        #4
        автомобила е Марея 1997год. 1.9ТД 100. В събота ще ходя до София. Тогава ще работят ли сервизи и евентуално къде да отида?

        Коментар


          #5
          ros написа:
          автомобила е Марея 1997год. 1.9ТД 100. В събота ще ходя до София. Тогава ще работят ли сервизи и евентуално къде да отида?
          Баш тая събота ли тряя търсиш сервиз Що не
          zgabrovski написа:
          Пиши лично на Христо (hit-ko) !
          ? 100% и за труда за смяната след това в Добрич ще дадеш по-малко пари.
          Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

          Коментар


            #6
            Re: термостат - цена

            ros написа:
            Трябвя дя се смяна термостата ня мареята. В нашия град само с поръчка. Помолих приятел да вземе от Варна. Обади и се и каза, че за оригиналена окло 180лвцената, а ако не е оригинален 85лв. ако имате информация кажете такива ли са цените?
            нещо ми се струват много тия 180 левадо 100 може, но повече...
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              #7
              zgabrovski написа:
              Пиши лично на Христо (hit-ko) !
              Аз така направих. На другия ден го получих - ОРИГИНАЛЕН. Супер доволен съм и от цената и от качеството.
              FIAT Tipo 1,4mi - EX
              Alfa Romeo 146ti - EX
              Alfa Romeo 156 2,4JTD

              Коментар


                #8
                Хм, смених моя в ИталСервиз в София - заедно с труда беше 90 лв. 180 нещо множко ми се виждат...
                Alles in Ordnung

                Коментар


                  #9
                  Аз сменях термостат 48лв. Френски е и съм много доволен. Купих го от София.

                  Коментар


                    #10
                    А за оригинален ми искаха 90лв., но като знам, че 99% от частите са с Турски произход предпочетох да си взема по евтин и да ви кажа разлика за сега не съм установил. Така за филтъра на купето ми искаха между 15 и 20лв. Намерих го за 9,80лв. и разликата в цената правете сметка къде отива))))))). Иначе са едни и същи. От Турция ги внасят на 1-2лв.( филтрите) Всичко отгоре е умение на продавача да ти го продаде уж като оригинален.

                    Коментар


                      #11
                      Благодаря Ви! Прави сте. като се прибера Добрич тогава ще си го сменя.

                      Коментар


                        #12
                        ros написа:
                        Благодаря Ви! Прави сте. като се прибера Добрич тогава ще си го сменя.
                        А, с какьв мотор е колата, това определя и цената на термостата?

                        Коментар


                          #13
                          Марея 1.9ТД 100, 1997год.

                          Коментар

                          Working...
                          X