Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Закупуване на Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Закупуване на Браво

    Здравейте, надявам се да съм уцелил раздела Искам да си купя Fiat Bravo и ако е възможно да ме посъветвате какво да гледам в автомобила докато го избирам. Също така и на кой двигател да се спра. Мисля, че клоня повече към дизелак. Кажете кой точно двигател е по надежден TD JTD TDI ... също приемам съвети и за бензиновите двигатели.
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105hp

    #2
    Колко пари си заделил ?
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      4000 max
      Fiat Bravo 1.9 JTD 105hp

      Коментар


        #4
        E зaкъснял си с 1 ден :DJTD е мотора, търси GT изпълнение, да има ABS.Икономичен, пъргав, за 40 секунди става още по-пъргав.Ако харесаш някоя в Ямбол, задължително я караш при Хит-Ко да я прегледа.
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #5
          Искам да знам дали ако си купя Браво ще трябва да мина през всички тези смяни на хиляда чудесии докато подкарам колата ... понеже гледам, че който си купи Браво и сменя доста повече неща не само консумативи ...
          Fiat Bravo 1.9 JTD 105hp

          Коментар


            #6
            ще трябва да. като всеки курник на 15 год, независимо от марката
            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
            Fiat Bravo'97 1,6 16v
            Fiat Tempra'91 1,6 mono

            Коментар


              #7
              зависи как ще си огледаш колата преди да я вземеш ама със сигурност ще има забележки.ама колегата е прав ако взимаш от ямбол я закараи при момчетата на христо да ти я огледат и кажат какво е състоянието и.внимаваи с дизелите.JTD според мен са наи добри.

              Коментар


                #8
                Ами аз да ви се похваля днес си купих 1.9 JTD 2001 година доста е запазена колата другат седмица ще я закарам да я прегледат и да видим колко пари ще ме изръсят
                Fiat Bravo 1.9 JTD 105hp

                Коментар


                  #9
                  Хайде честито, много безаварийни км.Колата е JTD100 И като имаш въпроси - първо търсачката и тогава пускай нови теми
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    #10
                    Давай снимки да я скиваме и ние... :P
                    Bravo 1.9 JTD със 105 магаренца!
                    Пътят не е мястото,където можеш да покажеш агресивността си...

                    Коментар


                      #11
                      invisible написа:
                      Ами аз да ви се похваля днес си купих 1.9 JTD 2001 година доста е запазена колата другат седмица ще я закарам да я прегледат и да видим колко пари ще ме изръсят
                      А защо не я закара първо на преглед и тогава да я вземеш.Сега недайси Боже ти кажат 1000лв.за ремонти и консумативи няма да е много гот.
                      И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

                      Коментар


                        #12
                        Колата е в добро състояние. Основните неща който могат да се проверят в момента на за купуването са си наред. Днес я заредих карах доста километри с пуснат климатик на макс и не видях почти никакъв разход. Като цяло до сега съм много доволен от автомобила другата седмица вече ще го закарам да видят ако има нещо за смяна и тогава ще пиша пак да видим как е положението :P
                        Fiat Bravo 1.9 JTD 105hp

                        Коментар


                          #13
                          invisible написа:
                          Колата е в добро състояние. Основните неща който могат да се проверят в момента на за купуването са си наред. Днес я заредих карах доста километри с пуснат климатик на макс и не видях почти никакъв разход. Като цяло до сега съм много доволен от автомобила другата седмица вече ще го закарам да видят ако има нещо за смяна и тогава ще пиша пак да видим как е положението :P
                          Тогава няма какво да гледат, карай си колата без да се притесняваш, то като има за смяна, то си се обажда, няма нужда някой да решава, че нещо е за смяна. Като се убедиш. че върви безпроблемно- за 2000-3000 км, може да и смениш ремъци, масло и филтри, но повече - не.
                          Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                          Коментар


                            #14
                            Глупости, отивай за компютърна диагностика и преглед на окачването.Поне си в Ямбол !!!! И я обслужи от ... до ..
                            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                            Коментар


                              #15
                              emzo написа:
                              Глупости, отивай за компютърна диагностика и преглед на окачването.Поне си в Ямбол !!!! И я обслужи от ... до ..
                              И защо това? За една работеша перфектно по думите на колегата кола. Съветваш го да тича да снася, без да има нужда, като се появи проблем, колегите ще му го отстранят, дотогава колкото по-малко се пипа толкова по-добре.
                              Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                              Коментар

                              Working...
                              X