Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Новата Крома-впечатления?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Новата Крома-впечатления?

    Колеги някой да си е вземал новата Крома. Нещо съм и хвърлил око ама никъде не виждам да се предлага в България 2 ръка, нито съм виждал някой да кара. Вече станаха на по 4-5 години, а никъкви ги няма в БГ. Ще съм благодарен ако някой сподели нещо за нея.
    Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
    Ex.Opel Astra

    #2
    Re: Новата Крома-впечатления?

    z_sutrov написа:
    Колеги някой да си е вземал новата Крома. Нещо съм и хвърлил око ама никъде не виждам да се предлага в България 2 ръка, нито съм виждал някой да кара. Вече станаха на по 4-5 години, а никъкви ги няма в БГ. Ще съм благодарен ако някой сподели нещо за нея.
    виждал съм я само и е доста добре според менпросто са още скъпи за нас

    Коментар


      #3
      Re: Новата Крома-впечатления?

      strajaro написа:
      z_sutrov написа:
      Колеги някой да си е вземал новата Крома. Нещо съм и хвърлил око ама никъде не виждам да се предлага в България 2 ръка, нито съм виждал някой да кара. Вече станаха на по 4-5 години, а никъкви ги няма в БГ. Ще съм благодарен ако някой сподели нещо за нея.
      виждал съм я само и е доста добре според менпросто са още скъпи за нас
      И аз съм я виждал ама в магазина. По улиците НЕ. Иначе втора ръка струват колкото една Линеа , а с тях е пълно вече.
      Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
      Ex.Opel Astra

      Коментар


        #4
        Re: Новата Крома-впечатления?

        z_sutrov написа:
        strajaro написа:
        z_sutrov написа:
        Колеги някой да си е вземал новата Крома. Нещо съм и хвърлил око ама никъде не виждам да се предлага в България 2 ръка, нито съм виждал някой да кара. Вече станаха на по 4-5 години, а никъкви ги няма в БГ. Ще съм благодарен ако някой сподели нещо за нея.
        виждал съм я само и е доста добре според менпросто са още скъпи за нас
        И аз съм я виждал ама в магазина. По улиците НЕ. Иначе втора ръка струват колкото една Линеа , а с тях е пълно вече.
        не са масови коли и имат доста скъпи частиhttp://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi?...etailsсамо да имам парите и я взимам

        Коментар


          #5
          то тази обява гледам е от днеска.
          Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
          Ex.Opel Astra

          Коментар


            #6
            То добре е от днес, ама дори и на реални 120000км да е пак за 3 години бая са я покарали... :/

            Коментар


              #7
              Painfall написа:
              То добре е от днес, ама дори и на реални 120000км да е пак за 3 години бая са я покарали... :/
              На запад яко карат може и на повече километри да е ,напоследак следя обядите на 159ки в чужбина ,ми коли на по 2 3 години вече са на по 100-150к километра,Представям си нашите кошнички на по колко са.По темата: Лични впечатления от Крома нямам,а и рядко се срещат(аз лично съм мяркъл 2 3 пъти).Забелязъл съм че имат обаче от много ниско(почти без нищо) ниво на оборудване до подлакътник за ушите едва ли не.Скоро един колега ходи до италия на командировка,езел е Крома за тридневното си пребиваване там.Изказа доста добри впечатления от нея като конфорт ,возия ускорение,имайки предвид че тук кара почти 3 тонен джип.
              Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
              Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
              I am in love with my cars

              Коментар


                #8
                Painfall написа:
                То добре е от днес, ама дори и на реални 120000км да е пак за 3 години бая са я покарали... :/
                Автомобили 2-3 год. в България влизат на около 100000 км. Рядкост са тези на по 5 год. по 100000 км. Просто хората там карат :D Макар че попаднахме преди години на една Дедра 1.6 която беше на 87000 км за 8 години. Рядко са, но има и такива случаи.
                Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 105 2000
                Lancia Lybra 1.9 JTD 115 2002

                Коментар


                  #9
                  cokata_23 написа:
                  Painfall написа:
                  То добре е от днес, ама дори и на реални 120000км да е пак за 3 години бая са я покарали... :/
                  Автомобили 2-3 год. в България влизат на около 100000 км. Рядкост са тези на по 5 год. по 100000 км. Просто хората там карат :D Макар че попаднахме преди години на една Дедра 1.6 която беше на 87000 км за 8 години. Рядко са, но има и такива случаи.
                  Така е,мой приятел си докара от чужбина Пежо 407 на 4 години перди месец и в момента е на 210 хил. км.,колата е купена от първи собственик,просто хората си карат на запад!
                  Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16V 97г.с АГУ
                  Fiat Bravo SX 80 16V 99г. с ГИ АС

                  Коментар


                    #10
                    Моята Брава като я купих 2006г беше на 9 години и на 61 350 км. Знам какво ще се испише след мен но колата е докарана лично от мен .Аз съм първият Бърлгарин докосвал се до нея и е докарана от Испания .
                    FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                    Коментар


                      #11
                      Колата от обявата в мобилето дето е пусната е била служебна кола на 99%! Ако си търсите Крома бягаите от бели такива! Или е била такси или е била в някоя фирмена флотилия и е обиколила света няколко пъти! В Германия хубава, запазена Крома от часно лице почва от близо 7К евро! Всичко на долу, е ударени коли или коли служебни на милион километра. Следя ги одавна защото имам интерес към този автомобил. Общо взето това е Опел Сигнум в други дрехи и с друг салон. Моторите дизелите са си на Фиат. Колата предлага уникален лукс за парите си в добро изпълнение предлага повече от топ клас лимузините на другите марки.
                      KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
                      Land Rover Discovery 2.5TD '94
                      EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
                      EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
                      EX: Fiat Regata 1.7D '84

                      Коментар


                        #12
                        Явно не само аз съм им хвърлил око.
                        Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
                        Ex.Opel Astra

                        Коментар


                          #13
                          z_sutrov написа:
                          Явно не само аз съм им хвърлил око.
                          като привърженик на крома я искам

                          Коментар

                          Working...
                          X