Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Каде да си сменя Ангренажния ремък-решено

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Каде да си сменя Ангренажния ремък-решено

    Колеги препоръчаите някои сервиз или маистор кадето да сменя ангренажния ремък на нормална цена.Искат ми между-120-170лв.за труд нормално ли е това?
    Fiat Brava 1.9TD

    #2
    Каква е тая цена,верига на булдозер ли ще ти сменят?Купи си ремъка и обтяжната ролка и отиди в сервиз "Анисо"-Обеля.Идвайки откъм Практикер Люлин към последната спирка на метрото,на 100 метра след светофара на метрото (посока Ломско шосе) Взеха ми 40 лв. за Пунто 1.1.П.С. Забравих,че за тия 40 лв. ми смениха и водната помпа.

    Коментар


      #3
      Re: Каде да си сменя Ангренажния ремък

      Rumen77 написа:
      Колеги препоръчаите някои сервиз или маистор кадето да сменя ангренажния ремък на нормална цена.Искат ми между-120-170лв.за труд нормално ли е това?
      Нормална цена. Напълно.
      boy123 написа:
      ... Взеха ми 40 лв. за Пунто 1.1.П.С. Забравих,че за тия 40 лв. ми смениха и водната помпа.
      Смяната на ремъка на твоя модел е точно 15лв. като труд.
      Fiat Marea 1.8i 16V
      Fiat Tipo 1.4i 8V
      Fiat Punto 1.6i 8V
      www.italauto-bg.net/forum/

      Коментар


        #4
        Колега, един ден отпуска и тичай до ямбол при хит-ко. Комбинирай и други сезонни ремонти.
        Fiat Marea Sedan 98, 1.6 16v, 138K km

        Коментар


          #5
          Колеги,реших проблема-45лв. за смяна на ангренаж и ролки.Сервиза се казва "НОВ" и засега съм много доволен от работата.Намира се в Обеля-селото.
          Fiat Brava 1.9TD

          Коментар


            #6
            Представям си за 45лв. какви боклуци са ти набутали.... ужас.PS: На моя Fiat 1.9JTD, само за ангренажа и ролките платих 156лв. (цената е с отстъпка 30% без труд)

            Коментар


              #7
              Колега,това е за труда иначе ролките и ремъка си ги взех аз и моите са толкова.
              Fiat Brava 1.9TD

              Коментар


                #8
                Rumen77 написа:
                Колега,това е за труда иначе ролките и ремъка си ги взех аз и моите са толкова.
                Това е друго нещо вече Ял съм попарата на фалшиви ролки....

                Коментар

                Working...
                X