Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Багажник за Брава - греди

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Багажник за Брава - греди

    Колеги,Трябва ми багажник за колата.Май е нещо такова:http://911.bg/a2/offers.asp?p=854016...колкото се сещам май ще се закрепи между вратите и тавана, защото няма друг вариант.Да сте попадали на нещо такова?Може и втора ръка.Мерси!
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    #2
    И аз съм се чудил какъв багажник т.е. греди ще станат на Типо. От това, което показват на снимките на 911 най-удачен ми се струва първия тип. Все пак нека някой, който има багажник да каже какъв тип трябва да бъде на нашите Типо-та :D и дали въобще има багажник за Типо Изключвам магнитните щуротии......
    FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
    ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

    Коментар


      #3
      Честно казано и аз не мога да си представя здраво захващане за нашите коли... За 20лв. си купих две такива греди за стария кадет. Но той си има ръб и лайсни на покрива и е лесно. Нека някой знаещ да ни светне!
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #4
        според мен ще се закрепи с нещо подобно на вариант 2става при отворена вратазахваша се за тавана на колатаиначе на тия от 911 им звъняхимат планки за Бравацената е 140, но ми се струва малко множконо сигурно защото е вносенно също като гледам и много лесно ще ми го свалят, ако го оставя някъде навън
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар

        Working...
        X