Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за карета на Типо 149C2.046

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за карета на Типо 149C2.046

    Накой сменял ли е вътрешни карета на 149C2.046 - Типо швейцарка? От кой вид са и колко горе-долу струват? Когато отпусна газта и карам само направо - започва едно чукане - та съм ги обвинил тях.
    Fiat Tipo <<149C2>> + momo pack
    Alfa145 16V TC <<AR67601>> RossoCorso
    BlueStorm transforms . . .
    . . . !!!

    #2
    Вероятно са те, но виж все пак да не е лагер на главина, защото доколкото знам каретата "тропат/щракат" ясно когато потегляш и си завил волана в крайно ляво или крайно дясно положение.
    минимум електроника в колата = максимум възможности за "направи си сам" подобрения
    Tipo 1.4 карбуратор 350 000km без ремонт на двигателя. По последни данни-вероятно достоверни, но не 100%, май километрите са 250 000км.

    Коментар


      #3
      Re: Въпрос за карета на Типо 149C2.046

      Mitko написа:
      Сменял съм и цената за каре беше около 40лв. Карето е като на 1.8 и 2.0 и е доста по различно от карето на моделите с по-малки двигатели.
      Ей, Мите сигурен бях. То може ли да има нешо на тази кола, което да се повтаря на другите типовци!!! Вътре карето на външното ли прилича или е с трипод? Би трябвало да е като въшното но по-малко.
      Fiat Tipo <<149C2>> + momo pack
      Alfa145 16V TC <<AR67601>> RossoCorso
      BlueStorm transforms . . .
      . . . !!!

      Коментар


        #4
        peter написа:
        ..... доколкото знам каретата "тропат/щракат" ясно когато потегляш и си завил волана в крайно ляво или крайно дясно положение.
        Така е, но когато става въпрос за външните карета. BlueStorm пита за вътршни.
        FIAT Tipo 1,4mi - EX
        Alfa Romeo 146ti - EX
        Alfa Romeo 156 2,4JTD

        Коментар


          #5
          Малко "off topic". Този софтуер който Митко ползва страшно ми харесва. Много добре показва нещата.
          минимум електроника в колата = максимум възможности за "направи си сам" подобрения
          Tipo 1.4 карбуратор 350 000km без ремонт на двигателя. По последни данни-вероятно достоверни, но не 100%, май километрите са 250 000км.

          Коментар

          Working...
          X