Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стило - агренажен ремък, масла филтри

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Стило - агренажен ремък, масла филтри

    Колеги от 2 дена съм собственик на Фиат Стило 2001 година 1.6и 16В, на 90 000км, искам да попитам трудно ли се сменя агренажния ремък, защото ми говорят в сервиз на Фиат в Плевен, че един ден трябвало, за масла, ремъци, филтри, обтяжна ролка, и накрая безплатна диагностика се прави, всичко ще ви струва 370 лв! ? Как ви се струва цената, и този ремък трудно ли се сменя, четох някъде, че на Марея се сваляла предна гума, подкалник и т.н., при Стилото как е ? Нов собственик съм на Фиат, досега не съм имал италианска машина! Благодаря предварително! П.С. Да се подсигура ли и с нова водна помпа? Кажете мнения!

    #2
    Цената според мен е много добра с труд, аз когато правех пълна профилактика смених всичко и с маслото ми излезна над 400 лева без труд, защото сам си обслужвах колата. При дизела за смяна на ролки и ремъци се налага да свалиш гума и подкалник да, няма иначе как, но за бензина незнам дали е точно така. По-вероятно да е така, защото иначе няма място за работа и отвиване/завиване. Страх ме е да те посъветвам сам да го правиш, не е точно лесна и приятна работа. За водната помпа е добре да я смениш, но за нея ще ти трябват допълнителни инструменти, за да зацепиш главното колело, нея аз лично не успях да я сменя сам.
    '08 Alfa Romeo 147 Q2
    ex. Modified '02 FIAT Stilo 1.9 JTD powered by Garrett GT2256V

    Коментар

    Working...
    X