Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лайсни на вратите отвън, Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Лайсни на вратите отвън, Браво

    Здравейте, колеги, имам една идейка и искам да попитам предварително...под лайсните на вратите на Бравото какво има, гладък метал или дупки за щипките на лайсните. Виждам, че ламарината е профилирана около тях, но ако няма дупи за щипки, мисля, че без тях ще изглежда добреее, обмислям го още.моля ако някой е виждал или е свалял, да сподели Благодаря предварително.за тези лайсни става въпрос.
    Прикачени файлове
    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
    e30 forever!

    #2
    То хубаво ама нали знаеш каква им е целта ? Да предпазват. Спри до някоя кола и гледай, като си отвори вратата къде се насочва По-добре ги свали - двойно залепящ материял подозирам, че е използван и/или лепило и ги боядисай в цвета на колата.Стил ала Гоуф :D
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Преди време някой ми беше одраскал леко врата и ходих да ми я оправят. Като си взех колата след известно време ласната се отлепи отдолната страна и аз я махнах на цяло. Беше залепена с двойно залепващо тиксо, но явно не беше добре хванало. Оргинално не знам дали е била със двойно залепващо или е лепена, но със сигурност има и две дупки на вратата за щипки- в двата края по една.
      SEAT Leon Cupra 300
      Triumph Street Triple 765 R

      Коментар


        #4
        emzo написа:
        То хубаво ама нали знаеш каква им е целта ? Да предпазват. Спри до някоя кола и гледай, като си отвори вратата къде се насочва По-добре ги свали - двойно залепящ материял подозирам, че е използван и/или лепило и ги боядисай в цвета на колата.Стил ала Гоуф :D
        те са в цвета на купето вече, не си ли личи щом има дупки, няма да се захващам, няма смисъл така си остава...благодаря много за инфото
        A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
        e30 forever!

        Коментар


          #5
          Тези лайсни не са предпазващи от одраскване, а за да не се качва водата, която хвърлят гумите при дъжд и висока скорост.Някъде го бях чел, но нямам никакъв спомен къде. И схемички имаше. В тунел, дизайнерски тестове.
          .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
          www.cyxap.com

          Коментар


            #6
            Malone написа:
            Тези лайсни не са предпазващи от одраскване, а за да не се качва водата, която хвърлят гумите при дъжд и висока скорост.Някъде го бях чел, но нямам никакъв спомен къде. И схемички имаше. В тунел, дизайнерски тестове.
            Има нещо вярно, забелязъл съм че бод лайсната вратите се цапат много повече от колкото над нея.
            Bravo 1.6 16v 97г. + АГУ

            Коментар


              #7
              Malone написа:
              Тези лайсни не са предпазващи от одраскване, а за да не се качва водата, която хвърлят гумите при дъжд и висока скорост.Някъде го бях чел, но нямам никакъв спомен къде. И схемички имаше. В тунел, дизайнерски тестове.
              Дам... прекалени ниско са за да пазят от удари с други врати. А и след всяко измиване си намиран нови деруги по вратите от малоумно отваряне на съседни такива.
              Frontera Sport, X20SE март 1998

              Коментар


                #8
                веднъж щях да набия една баба за такова нещо, ама се изниза като мокра връв, 5см бяла даруга и леко вдлъбване, не разбирам как може да има такива хора пп сега вече си спирам за две места и хич не ме интересува... който не си пази колата да се гъчка, да ме псува, все ми е тая... аз няма да си тровя нервите с безхаберни люде...
                A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                e30 forever!

                Коментар


                  #9
                  Колега, аз съм в процес на махане на моите лайстни.Махнах ги отляво, китосах, боядисах и изглежда далеч по-яко/изчистено(мое мнение).Щях да махам и отдясно ама пак в сервиз колата... след зима ще е :D
                  Тря'а напиша нещо тука, нали

                  Коментар


                    #10
                    това е най-доброто, ама не ми се занимава честно казано... иначе е най-красиво така...
                    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                    e30 forever!

                    Коментар


                      #11
                      GbGzTeaM написа:
                      Колега, аз съм в процес на махане на моите лайстни.Махнах ги отляво, китосах, боядисах и изглежда далеч по-яко/изчистено(мое мнение).Щях да махам и отдясно ама пак в сервиз колата... след зима ще е :D
                      Качи някоя снимка да видим как стои.
                      SEAT Leon Cupra 300
                      Triumph Street Triple 765 R

                      Коментар

                      Working...
                      X