Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Автокаско. При коя компания?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Автокаско. При коя компания?

    Здравейте!Предварително се извинявам, ако темата не е за тук, но не можах да видя по-подходящ раздел.Искам да си направя каско на Браво 1.6 1999 и ще се радвам да споделите вие при кои застрахователи сте и доволни ли сте. А според вас има ли някакъв смисъл да я застраховам и за кражба..?Тъй като от това, което прочетох тук и из други сайтове, явно нещата зависят и от конкретните служители, които оценяват (недай боже) щетите, ще е добре, ако някой сподели какъв опит е имал със застрахователите в Пловдив.Поздрави!

    #2
    Направи си клауза-П(пълно каско)Покрива всякъкви щети и поражения.За тази кола няма да е повече от 300лв.на год.А за компания аз съм доволен от Армеец.Не съм имал никакви проблеми
    И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

    Коментар


      #3
      И моя автомобил е в Армеец, комбинирана полица. Досега(3г) не съм имал ядове. Впечатленията са ми, че плащат добре при застрахователно събитие, но да не се налага все пак
      Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

      Коментар


        #4
        Бягай на далеч от Алианц, имам опит и не съм никак доволен от тях
        Fiat Punto HLX 1.9 JTD - 1999

        My Site

        Коментар


          #5
          И аз съм доволен от армеец.Според мен плащат добре, въпреки че веднъж не ми платиха нищо за една щета, но там и аз имах вина. Трябвало точно каде и кога да се опише че се е случило събитието. А то при мен беше преди няколко месеца а и бях в края на застраховката. Поздрави.
          Bravo JTD 105 '98

          Коментар


            #6
            mr. Nikoi написа:
            И аз съм доволен от армеец.Според мен плащат добре, въпреки че веднъж не ми платиха нищо за една щета, но там и аз имах вина. Трябвало точно каде и кога да се опише че се е случило събитието. А то при мен беше преди няколко месеца а и бях в края на застраховката. Поздрави.
            Застрахователно събитие се регистрира до 3 дни!
            Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

            Коментар


              #7
              Никога повече при Армеец!За тотална щета преди години ми дадоха 1100 лева,когато типото тогава вървеше по 4500 на пазара
              Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
              Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

              Коментар


                #8
                Лев Инс, Армеец, ДЗИ до сега нямам оплаквания, от Бул Инс има малко проблеми при плащане на щети, просто дават малко пари или нищо..., която и застрахователна компания да избереш нека да е пълно автокаско, и разбира се човека при който ще я правиш, твоят агент или брокер да е добър, за да нямаш проблеми. Успех колега.

                Коментар


                  #9
                  Не съм правили каско при друга компания по простата причина че от Лев Инса никакви оплаквания.Направя нещо звъня (24 часа са на линия), идват, гледат, снимат и после добре плащат.

                  Коментар


                    #10
                    Аз си направих автокаско в Бул Инс , но само за кражба. Излезе ми 50 лв., защото и Гражданската отговорност си я напраих там.А иначе за Алианц съм чувал ,че не плащат при щети.
                    Виж бейби не сме глупаци,
                    ние сме отбор от здравеняци.
                    Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
                    така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
                    http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

                    Коментар


                      #11
                      алианц не плащат щети те ги оправят в техен сервиз.булстрад са добре

                      Коментар


                        #12
                        Уника!!!
                        Мареа 1,6 16V

                        Коментар


                          #13
                          Н-ВЪЛКЪТ написа:
                          алианц не плащат щети те ги оправят в техен сервиз.булстрад са добре
                          Оправят ти колата в техен сервиз само ако е до 5 години, ако е по-стара по експертна оценка, а експертите са им толкова смотани - хвани едини удари другия.Аз като си правих застраховка при тях - по снимките неможаха да познаят че Пунтото е МК2 и искаха да ми го застраховат все едно е МК1- пълни тъпаци. Никога повече няма да си направя застраховка при тях.
                          Fiat Punto HLX 1.9 JTD - 1999

                          My Site

                          Коментар


                            #14
                            аз тази година направих на алианц и ги попитах ако стане нещо как се процедира и те ми казаха че в техен сервиз е оправят.

                            Коментар


                              #15
                              Пупу аз съм доволен от Армеец , скоро ми платиха доста изгодно козметичната катастрофа.
                              "ШОФИРАЙ РАЗУМНО - СПАСИ ЖИВОТ !!!"
                              "What do you do to help save the world?"

                              Коментар

                              Working...
                              X