Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

омаслен маншон на полуоска

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    омаслен маншон на полуоска

    здравейте, моля ви ако на някой му се е случвало да ми каже само маншон ли се сменя или и семеринг като протече полуоската, Колата е Фиат Темпра от към скоросната кутия е от ляво демек
    karam fiat 1992 tempra karburator
    0889340995

    #2
    Ами добре е и семеринга да се смени,ама и да не го смениш не е фатално.Аз него смених-само маншона.Омаслява си се,ама не е болка за умиране.Но ако имаш възможност по-добре си смени и семеринга.
    Fiat Tipo
    Corsa b комби !

    Коментар


      #3
      колега спомяш ли си кой номер шестограми са тампо скоросната кутия и пропката на мотора
      karam fiat 1992 tempra karburator
      0889340995

      Коментар


        #4
        niki2572 написа:
        колега спомяш ли си кой номер шестограми са тампо скоросната кутия и пропката на мотора
        Пробката на мотора е 14мм колега,а на скоростите за източването пак е толкова.
        Fiat Tipo
        Corsa b комби !

        Коментар


          #5
          pecata написа:
          niki2572 написа:
          колега спомяш ли си кой номер шестограми са тампо скоросната кутия и пропката на мотора
          Пробката на мотора е 14мм колега,а на скоростите за източването пак е толкова.
          Това да не ти е Мерцедес 11 или 12 е но не съм сигурен утре ще проверя и ще ти пиша.
          FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

          Коментар


            #6
            п

            пробките са 12мм.
            тел.0897943620

            Коментар


              #7
              Re: омаслен маншон на полуоска

              niki2572 написа:
              здравейте, моля ви ако на някой му се е случвало да ми каже само маншон ли се сменя или и семеринг като протече полуоската, Колата е Фиат Темпра от към скоросната кутия е от ляво демек
              Колега най-често този теч се появява от лагер семеринга, който е вътре в маншона. Маншона с лагера струват около 15-17лв. Ако решиш да сменяш най-добре смени и двете.
              ex. Fiat Marea 1.6 16V
              ex. Lancia Dedra SW 2.0 16V
              Lancia Kappa 2.0 VIS

              Коментар


                #8
                А който няма лагер-семеринг на маншона, като мен например?
                Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                Коментар


                  #9
                  Съжалявам,че подведох колегата,но мойта пробка за двигателното маслко е 14мм,а тази на скоростите е по малка.Явно неми е оригинална и може да е сменяна и магерена нещо.
                  Fiat Tipo
                  Corsa b комби !

                  Коментар


                    #10
                    При мен беше спукан маншона. След като го смених (цена 8-10 лв.) нямам проблеми.
                    Fiat Brava 1.4SX 12V, 1998

                    Коментар

                    Working...
                    X