Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тромби за Fiat Brava 1.4 SX 12V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тромби за Fiat Brava 1.4 SX 12V

    Автомобила ми е Fiat Brava 1.4 SX 12V. След катастрофа останах без клаксон. В автоморгите ми изваждат кашони с тромби, но така и не мога да разбера кои са оригиналните тромби за ниски и високи за моята кола. Ако някой може да помогне с информация. Снимка много би ми помогнала. И съответно описание как да ги монтирам, понеже и кабелът към тях не мога да разпозная. Благодаря предварително!!!
    Fiat Brava 1.4SX 12V, 1998

    #2
    Колега и аз имах подобен проблем. Моята кола е 1,6 и клаксоните се намират под десния фар като бръкнеш откъм двигателния отсек. Аз какво направих, за да си ги намеря - дебнех някое ударено Браво без удар по предницата и направо исках комплекта на собственика. Ако не забравя ще ти направя снимка на тромбата, която все оше не съм сложил.Поздрави
    Fiat Bravo 1,6 16V 103 hp

    Коментар


      #3
      dvoinikat написа:
      Колега и аз имах подобен проблем. Моята кола е 1,6 и клаксоните се намират под десния фар като бръкнеш откъм двигателния отсек. Аз какво направих, за да си ги намеря - дебнех някое ударено Браво без удар по предницата и направо исках комплекта на собственика. Ако не забравя ще ти направя снимка на тромбата, която все оше не съм сложил.Поздрави
      Благодаря
      Fiat Brava 1.4SX 12V, 1998

      Коментар

      Working...
      X