Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

може ли да се махне предното стъкло на фиат мареа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    може ли да се махне предното стъкло на фиат мареа

    Колеги имам един въпрос към вас и тои е :Може ли да се махне предното стъкло на фиат мареа без да се счупи.Причината е че от ръба на тавана точно от където почва е почнало да избива ръжда ще трябва да се прави някои ден и забелязвам че е почнала от гуменото уплътнение на джама.Прозореца преди е бил сменян от предишния собственик но явно не е направено както трябва.И евентуално към колко пари ще ми излезне.Мерси предварително

    #2
    Всичко за пари се прави...

    Коментар


      #3
      Може да се махне колега.Отиваш при някой авто стъклар и го маха.Но за парички е трудно да се каже,различни градове различни майстори.
      Fabbrica Italiana Automobili Torino

      Коментар


        #4
        х

        аха мерси колеги ще видим понататък какво ще правим

        Коментар


          #5
          Re: х

          batkoty написа:
          аха мерси колеги ще видим понататък какво ще правим
          Мототехника на Карловско шосе , за 20лв. ще го свалят и за 40 ще го поставят. Аз там смених на Мареата предното стъкло , добре работят :D
          Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

          Коментар


            #6
            Можеш и сам да го свалиш, ако не искаш да плащаш. Използва се струна от китара, с която се отделя стъклото от лепилото. Трудничко е, но става. Все пак риска си е твой. Ако някой поеме риска за 20 кинта(силно се съмнявам) да го свали, изобщо не рискувай.
            Fiat Marea 1.8i 16V
            Fiat Tipo 1.4i 8V
            Fiat Punto 1.6i 8V
            www.italauto-bg.net/forum/

            Коментар


              #7
              обади се и попитай тукhttp://www.autoglass.bg/ миналата година ми сменяваха предния прозорец като махнаха стария (без да го чупят и сложиха новия за 20 лева всичко )
              1.6 16v 96 г. 103 hp.
              България е една от малкото страни в света ,в която докато се движиш в насрешното ,някой може да те шибне отзаде
              Да мина да те взема...или да взема да те мина?

              Коментар


                #8
                добре колеги мерси много .По нататък ще видим кво ще стане

                Коментар


                  #9
                  Re: х

                  Atanas71 написа:
                  batkoty написа:
                  аха мерси колеги ще видим понататък какво ще правим
                  Мототехника на Карловско шосе , за 20лв. ще го свалят и за 40 ще го поставят. Аз там смених на Мареата предното стъкло , добре работят :D
                  Наско, това Мустанг-а ли е?

                  Коментар


                    #10
                    Re: х

                    u_bo написа:
                    Atanas71 написа:
                    batkoty написа:
                    аха мерси колеги ще видим понататък какво ще правим
                    Мототехника на Карловско шосе , за 20лв. ще го свалят и за 40 ще го поставят. Аз там смених на Мареата предното стъкло , добре работят :D
                    Наско, това Мустанг-а ли е?
                    Честно да ти кажа не се сещам точно Мустанг ли бяха или Кобра "Момчетата" които ми свалиха старото и поставиха новото стъкло бяха пълна противоположност в физическите пропорции Единия сух и слаб , другия 140-150 литров , но и двамата перфектни майстори. Чиста работа , колата по нищо не си личеше че е имало външна намеса
                    Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                    Коментар


                      #11
                      Не мисля че ще се свали без да се строши......
                      Фиат Пунто 1.2 75ph ; Опел Астра Ф 1.6

                      Коментар


                        #12
                        d1lar4e7o написа:
                        Не мисля че ще се свали без да се строши......
                        Сваля се , стига хората да си разбират от работата. Примерно защо не си смених стъклото в Карлово а отидох в Пловдив. В Карлово има сервиз за смяна на автостъкла , но в него работят хора които извършват нещо механично без влагане на грам мисъл. Един от работниците работеше в автомивка , но го изгониха от там , после започна в една тапицерска фирва след месец го изгониха и от там неставал и за това. И хоп в сервиза за поставяне на автомобилни стъкла пък и майстор го водят с два месеца стаж Същия този отряза на един приятел кората която покрива предната колонка със струната за сваляне Отгоре на това му беше доста смешно от това което беше направил , бързо му мина желанието за смях като си поговорихме Още куп глупости и бели са направили тези малчугани. Да се върна на темата , ако се наложи такъв "майстор" да ти сваля стъклото без да го счупи няма как да стане
                        Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                        Коментар


                          #13
                          Аз един път гледах как демонтират едно предно стъкло и направо го натрошиха на пърчета,може би си прав че зависи и от хората който го правят
                          Фиат Пунто 1.2 75ph ; Опел Астра Ф 1.6

                          Коментар

                          Working...
                          X