Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

пружина от механизма на предна седалка Браво - откъде?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    пружина от механизма на предна седалка Браво - откъде?

    някой сменял ли е тази пружина - тя отключва шейната , когато облегалката на предната седалка се килне напред,тогава цялата седалка се плъзга напред по шейната.при мен се счупи края и отрязах парче от друга пружина , но е много по-слаба.Въпроса е:-Някой купувал ли е такава пружина и откъде ?снимката е поглед отдолу нагоре
    Прикачени файлове

    #2
    Шибана пружина! Търси си цяла седалка!

    Коментар


      #3
      Най-доброто за което се сещам е да си намериш някой със счупена седалка да ти я подари.
      --Старата ръжда любов не хваща!--
      156 sportwagon 1,9 jtd 115
      ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

      Коментар


        #4
        Щом си от Пловдив,мини др.седмица през панаира,има фирми производителки на пружини (напр. от гр.Крън),все-нещо ще ти предложат.

        Коментар


          #5
          Или в моргата,едва ли има нови

          Коментар


            #6
            Колега ако намериш от някъде вземи една,две и за мен или кави от къде.После ще почерпя.Моята в момента съм я направил подобно на твоята, но не върши почти никаква работа.Поздрави!!
            Bravo HGT 2.0 20V

            Коментар


              #7
              колега u_bo тук в Сандански познавам човек който се занимава с павене на пружини ... ако искаш ще разглобя моята седалка и ще му дам да направи същата по моята .... !
              AUDI 1.8 20V TURBO
              ex - FiAT BRAVO 2.0 20V, 1.9 JTD ++, 1.8 16V+газ, Alfa Romeo 1.9 JTD

              Коментар

              Working...
              X