Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

присвирване на ремъка сутрин в хладното

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    присвирване на ремъка сутрин в хладното

    сутрин като запаля колата и малко след това докато карам се чува леко присвирване на пистовия ремъкминалата зима също ми правеше така, но по-малковероятно защото лятото смених ремъкаможе ил да се отстрани този проблемако се опитам пак да натегна ремъка ще има ли полза, или самото натягане зависи от опъващата ролка и винаги е едно и същоима ли възможност малко да се е отпуснал ремъка и затова да присвирва
    Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

    #2
    И при мен се чува същото но в момента в който двигателя заработи,след това изчезва.Забезах също че и като го гася се чува леко присвирване,но далеч по-тихо от когато го стартирам.Нека по-запознатите помогат
    Fiat Tipo 1.4 91 AGT cat.
    Fiat Marea 1.6 16v 99

    Коментар


      #3
      Приятно четене ! http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=44698

      Коментар


        #4
        При мен причината за "щуреца" /преди 2 години/ се оказа обтяжната ролка, която бе тръгнала да се разцепва в средата.Сега след 60 хил.км. и преминаване през дълбока вода преди две седмици се появи отново, само при студен двигател,но не съм я гледал още.
        BRAVA TD100 ELX `98

        Коментар


          #5
          при мен го правеше съвсем леко миналата зима като палех колатаза 1-2 сексега го прави още като не е загрял мотора, но като променя рязко опоротите, примерно като сменям предавките 2-3нещо таковаи то ако поизфорсирам колатане е притеснително, он реших да разбера мнения
          Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

          Коментар

          Working...
          X