Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пукната предна броня на браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пукната предна броня на браво

    Здравейте, момчета!Като млад шофьор (и жена ) искам да си изплача мъката. Ударих предната броня на един бордюр при слизане с несъобразена скорост. Отдолу (тази част от бронята, която не се вижда) има огънато и вдлъбнато широко около 4-5 пръста, а отстрани от удара бронята се е пукнала на две места и болтовете, които се падат пред гумата, са изхвърчали. Може ли да се поправи огънатото и пукнатото или по-добре да се купува друга броня?Колата е фиат браво.

    #2
    Може да се оправи със сигурност.Въпроса е кое е по-изгодно? Да се прави или да се купи друга броня.Друга броня - 100-150 лв.Ремонт на счупената - 50-100-150 лв...зависи.Бронята черна ли е или е с цвета на колата?Това също има значение.
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

    Коментар


      #3
      в Кюстендил ги въстановяват така че не е проблем да се въстанови даже и порчета да са откъснатиза цени незнам /не вярвам да са тези цифри от горния пост/ но съм ходил с колега до майсторите и съм виждал доста пострадали брони за оправянеа иначе майсторите се намират в село Слокощица стопанския двор
      ...хладилник, карам хладилник...

      Коментар


        #4
        Сподели какви са цените тогава.С удоволствие ще приема доводите ти. Всичко е много субективно.Трябва да се види какво е повредено.Тук не говорим само за лепене на бронята.Някой трябва да я свали, да я залепи, ако се наложи да я боядиса след лепенето.Да се изправи ако са изкривени някъде ушите за захващането към купето и т.н и т.н.Цените, които съм дал като ориентировъчни според теб високи или ниски са?И дори да имаш някакви възражения не мислиш ли, че е едно положението в Кюстендил, а съвсем друго в Пловдив?
        == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

        На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

        Коментар


          #5
          Славтака е прав си но и тези изравняващи цени втора ръка/въстановена ми звучът нелогични ще проверя как са цените и ще пиша
          ...хладилник, карам хладилник...

          Коментар


            #6
            Нова броня с отвори за фаровете за мъгла вярно Таиванска е и черна на цвят ама за 86лв. си купи мой съсед Пролетта.Вярно че е по мек материала от оригиналната и евентуално трябва да се боядисва ама и цената си е доста прилична.
            Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
            Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

            Коментар


              #7
              Лепене на СТАРА броня след блъскане на куче и едночасово събиране на парчета по главния път ми коства само 50лв. при условие че от бронята половината беше разпотрошена и по думите на един познат "Нищо не става от тая броня" GOOD LUCK Yellow_Flash_Colorz_PDT_08
              AUDI 1.8 20V TURBO
              ex - FiAT BRAVO 2.0 20V, 1.9 JTD ++, 1.8 16V+газ, Alfa Romeo 1.9 JTD

              Коментар


                #8
                Здравейте!Благодаря на всички за отговорите! И аз си мислех, че е по-добре да се смени изцяло, но въпроса е откъде ще намеря същата.. защото все си мисля, че колкото и добре да докарат цвета, ако се сложи черна и се боядиса, няма да е едно към едно с оригиналния.. а това е предна броня все пак - много ще се набива на очи.Както правилно отбеляза някой, от Пловдив съм - ако някой има идеи за автоморга където може да намеря такава броня или сервиз където могат добре да ми я залепят и оправят огънатото, ще съм му много благодарна за инфо-то!

                Коментар


                  #9
                  User00304 написа:
                  Здравейте!Благодаря на всички за отговорите! И аз си мислех, че е по-добре да се смени изцяло, но въпроса е откъде ще намеря същата.. защото все си мисля, че колкото и добре да докарат цвета, ако се сложи черна и се боядиса, няма да е едно към едно с оригиналния.. а това е предна броня все пак - много ще се набива на очи.Както правилно отбеляза някой, от Пловдив съм - ако някой има идеи за автоморга където може да намеря такава броня или сервиз където могат добре да ми я залепят и оправят огънатото, ще съм му много благодарна за инфо-то!
                  Виж в раздела продава авточасти.Има доста бравота на части.Цвета се докарва.Стига да е кадърен бояджията.
                  Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                  Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                  Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                  Коментар


                    #10
                    Аз си купих нова черна броня(без грунда) за 63 лв.Заспа на колата и ако ти направат добре боята няма да има разлика в цветовете. Yellow_Flash_Colorz_PDT_15
                    Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

                    Коментар

                    Working...
                    X