Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

проблем с бенз. помпа браво 1.6 - РЕШЕН

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Кой е този многофункционален блок? На картинката която гледам - кабелът минава през една обща връзка, заводска спойка, и после отива в таблото с бушони - влиза на конектор C-2, и излиза на E-5. От там - право в помпата. Не знам дали и при теб е точно така, гледам картинка на Браво 1.6 (98 -> ).

    Коментар


      #17
      и на мене на бушон ми прилича ама пише многофункционалньи блок ли ко беше пък малко куцам с руския , или пак нещо не съм догледал ....

      Коментар


        #18
        Вероятно става въпрос за таблото с бушони - номер 4. Само че в него нищо няма. Но това е схема за модел 98 -> При теб може и да не е точно така.
        Прикачени файлове

        Коментар


          #19
          мерси за схемите и съветите ... и най-много благодарности на ogi28b ..... след като по неговите обяснения бяхме се спрели на блока с бушоните и видяхме че тока отива до там тръгнахме пак по кабела назад към помпата и под пласмата дето е до шофиорската седалка , дето е снопа с кабелите намерихме едни връзки едни работи едни релета точно на + кабел на помпата.... възтановихме кабела разкарахме маисторските изпълнения и всичко си е наред вечепроблема общо взето беше че много газаджии са си показвали уменията и ел инсталациите им бяха станали в повече ....

          Коментар


            #20
            Последно от мен - МОЛЯ да редактираш заглавието на темата, нещо от сорта на "Не работи подкачваща бенз. помпа браво 1.6 - РЕШЕНО / ОПРАВЕНО /

            Коментар


              #21
              Проблем с инсталацията на ел. помпата Фиат Браво 1.6 16в 96г

              Здравеите!!! Много се извинявам че пиша така но незнам как да пусна нова тема и т.н. Значи има едно браво 1.6 16в и доста време си го карах на гас и все отлагах да си оправя помпата все отлагах та вчера точно на рожденя ми ден реших да си я оправя и така помпата и корпуса са нови свързвам ги няма ток към помпата. вързах я директно към акумулатора колата пали работи малко хвърля прекалено много бензин и я дави гасне и до там искам да попитам мога ли сам да си направя нова инсталация защото отпред където стоят бушоните е пълен хаус и искам да знам каде да си вържа помпата да не е директно защтото като дам на контакт рапоти постоянно вместо в началото 5 6 секунди и вече като се запали колата да работи нормално ПАК СЕ ИЗВИНЯВАМ ЧЕ ПИША ТАКА НЕ РАЗБИРАМ ОТ ФОРУМИ ПИТАНЯ И ТАКА НАТАТАК ЗА ТОВА МОЛЯ ВСЕКИ КОИТО ЗНАЕ ДА МИ ОБЕСНИ НА КРАТКО КАКВО ДА НАПРАВЯ ЩЕ СЪМ МНОГО БЛАГОДАРЕН АКО РЕШИТЕ МОЖЕ И НА СКАИП traicho_andji28 БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО
              Карам Фиат Браво 1.6 16v

              Коментар


                #22
                кола

                Щом няма + виж релето то води до помпата
                КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                Коментар

                Working...
                X