Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bravo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Princo написа:
    deleteto написа:
    стана ми ясно вече благодаря ти за бързия отговор
    За бравото на колегата да знаеш че вади адски звук,ама е без климатик.А лятото става весело без клима.Варненското изглежда наточено.
    дамз доста е поддържано

    Коментар


      #17
      deleteto написа:
      За сега се колебая между тези 2-та и едно дизелче но имам още месец и половина да си помисля добре
      Е, варненското може да си го наглеждаш през това време
      Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

      Коментар


        #18
        http://forums.data.bg/index.php?showtopic=1874143 Я какво има тук-фиат браво 1.9 JTD, 2200 лв. 2000 година дизел.
        Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

        Коментар


          #19
          Здравей колега!, не съм пилот на изброените от теб двигатели-карам Браво 1.6 16V, но да споделя за година и 2 месеца мойте впечатления.Откакто съм с нея съм минал вече малко над 14000км, за които не съм правил нищо сериозно откъм финанси.Изключвам първоначалните неща като: ремъци, ролки, масла(двг, скорости), хидравлика, филтри( всички).Скоро сменях датчик за задна светлина-10-на лв.и 1 крушка на габаритите-общо взето това са ми разходите по нея.Миналата седмица ходих на преглед да я погледнат профилактично- оказа се че няма нищо за правене по ходова част, всичко си е наред, което си е живо щастие впредвид пътищата ни.Сега има си разни дразнещи проблеми с контактите на клемите, но това не е болка за умиране, имам наблюдения и в/у други марки коли- и там е същото.За интериора: ако шума от кората те дразни-има оправяне, седалките и те се пообаждат, но с малко смазване всичко си идва на мястото.Сега за вървенето....аз лично от мойто моторче съм мн приятно изненадан, влезе ли в обороти няма грижи.Карах и 1.8- там е ...6+, но не се разбрахме за цената, затова взех 1.6.Сега аз лично търсех бензин, за дизелите колегите са наясно, но мисля че и там не са се изложили жабарковците.Разход: аз лично под 10/100 в София незнам дали може да падне разхода, зимата си е твърдо над 11.За морето няма грижи-малко под 7, ако си с по-лек крак като приятелката ми, ако не се качваш на 7,5-8, може и повече, да кажат тези дет са карали със повече от 130км/ч.Като цяло аз съм на мнение, че за кола на тези години няма как да няма проблеми, стига да не са много и скъпи за отстраняване.Така че колега-избирай мотора, гледай като цяло да е наред, пък късмет си е вече да попаднеш на поддържан мотор.Успех!

          Коментар

          Working...
          X