Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

BRAVA 1.9TD100 теч от хидравлична кормилна рейка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    BRAVA 1.9TD100 теч от хидравлична кормилна рейка

    Тече ми хидравлично масло и ми казаха, че проблема е в кормилната рейка. Доколкото разбрах, тя не се оправя а цената й била над 1000 лв. Някой знае ли колко струва и свестен сервиз във Варна защото не мога да намеря. Предварително благодаря.

    #2
    При Мареята не знам как е, но аз правих ремонт на рейката на Темпрата - цялата процедура излезе 270 лв и 1 ден. До колкото разбрах самият ремонт на рейката са го правили в Техническия университет.

    Коментар


      #3
      Мойта на Бравото тече така от както сме взели колата - на година се долива около литър, хаха направо си изтича цялото масло, което е около 800 грама... че и повече.За сега карам така, май ще купувам 2-ра употреба от Типо, ако се окаце че е същата...
      Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
      Fiat Linea 1.3 Multijet'08
      Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
      http://forum.fiat-bg.org

      Коментар


        #4
        Re: BRAVA 1.9TD100 теч от хидравлична кормилна рейка

        daka70 написа:
        Тече ми хидравлично масло и ми казаха, че проблема е в кормилната рейка. Доколкото разбрах, тя не се оправя а цената й била над 1000 лв. Някой знае ли колко струва и свестен сервиз във Варна защото не мога да намеря. Предварително благодаря.
        за цената не са те излъгали иначе рейката се рециклира аз съм го правил тва нещо на темпрата излезе ми 160 лв а иначе другия вариант е втора употреба
        TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
        UNO 1.0 FIRE

        Коментар


          #5
          В ТУ ремонта на рейките струва между 80-120лв. Свалянето и качването на рейката е около 80лв. Втора употреба рейка е 80лв.
          Италианските коли са номер 1

          Коментар

          Working...
          X