Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

фиат пунто 1,2 75кс

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    фиат пунто 1,2 75кс

    От известно време купих на жена ми Фиат Пунто 1,2 75кс ,но т.к. го купих малко на сляпо се оказа ,че няма датчик на таблото за температурата и оборотомер.Въпросът ми е мога ли да го "ъпгрейдна" с датчик и оборотомер?Всъщност сигурно мога ,но въпроса е как????

    #2
    Re: фиат пунто 1,2 75кс

    suoksy написа:
    От известно време купих на жена ми Фиат Пунто 1,2 75кс ,но т.к. го купих малко на сляпо се оказа ,че няма датчик на таблото за температурата и оборотомер.Въпросът ми е мога ли да го "ъпгрейдна" с датчик и оборотомер?Всъщност сигурно мога ,но въпроса е как????
    Колега, добре дошъл във форума ! На въпроса ти-трябва да се смени таблото с приборите-как върви като цена по моргите такова с оборотомер и прибор за темп. нямам представа,сменя се също датчика за темп.с термисторен/твоя е контактен и не става/не е нещо сериозно като цена/-по схемата трябва да се провери дали имаш проводник за оборотомера,в краен случай се пуска нов. Успех !
    Ex. Grande Punto Driver

    Коментар


      #3
      На моята жена има, ако е производство 94 трябва да е същото и съм почти сигурен че ако си намериш едно табло от някъде проблема ще е решен.
      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

      Коментар


        #4
        при италянеца има за 80 лева, перфектно- като ново
        punto gt

        Коментар

        Working...
        X