Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

14" джанти на Браво 20V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    14" джанти на Браво 20V

    Колеги, понеже имам нови и хубави зимни гуми 14" имам следната питанка- на браво 20V влизат ли 14" тенекиени джанти или ще опират в апарата?

    #2
    За твоето Браво препоръчаният размер е 15" като разбира се може да слагаш и 16;17"-ви, но за 14" не мисля че ще успееш.
    Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

    Коментар


      #3
      Няма да се получи. Минимумът джанти е 15!
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #4
        Отзад ще влезнат, но отпред не!
        ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
        // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

        Коментар


          #5
          Вчера спрях моя бравок до един 20V и го загледах, че беше с тенекиени джанти, НО бяха 15-ки. Аз съм с 1,2 и силно се надявам да нямам проблем да сложа 14ки за зимата , защото си купих вече джантите.

          Коментар


            #6
            coko написа:
            Вчера спрях моя бравок до един 20V и го загледах, че беше с тенекиени джанти, НО бяха 15-ки. Аз съм с 1,2 и силно се надявам да нямам проблем да сложа 14ки за зимата , защото си купих вече джантите.
            За 1.2 16В мотора нямаш никакви проблеми да сложиш 14" джанти но на 2.0 20В няма шанс.
            Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
            Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

            Коментар


              #7
              На 20В няма да станат гаранция!

              Коментар


                #8
                Executer написа:
                Отзад ще влезнат, но отпред не!
                А някой слагал ли е 14ки отзад?

                Коментар


                  #9
                  Shumy написа:
                  Executer написа:
                  Отзад ще влезнат, но отпред не!
                  А някой слагал ли е 14ки отзад?
                  Аз съм пробвал на Мареа 20V и отзад влезнаха, но отпред - не.

                  Коментар


                    #10
                    относно джантите

                    coko написа:
                    Вчера спрях моя бравок до един 20V и го загледах, че беше с тенекиени джанти, НО бяха 15-ки. Аз съм с 1,2 и силно се надявам да нямам проблем да сложа 14ки за зимата , защото си купих вече джантите.
                    Здрасти колега.Защо казваш, че силно се надяваш да ти станат 14-ки без проблем на 1.2. По принип и аз съм с Брава 1.2 16 в и си карам само с 14-ки тенекиени джанти.С една дума не е ли това стандартният размер а именно 14- 185/60/14 ?
                    предишна:Фиат Брава-1.2 16V-малък двигател малки емоции-голям разход
                    Настояща: Алфа Ромео 156 2.4 JTD 140 h.p.-върхът на сладоледа

                    Коментар


                      #11
                      Нямам идея аз си я купих с 15ки лети джанти след седмица 2 слагам зимните 14ки

                      Коментар


                        #12


                        coko написа:
                        Нямам идея аз си я купих с 15ки лети джанти след седмица 2 слагам зимните 14ки
                        Продаваш ли 15-ките ако са оригинални ? алуминиеви ли са или тенекиени
                        предишна:Фиат Брава-1.2 16V-малък двигател малки емоции-голям разход
                        Настояща: Алфа Ромео 156 2.4 JTD 140 h.p.-върхът на сладоледа

                        Коментар


                          #13
                          Ммм оригинални са си, но не си ги продавам просто съм решил лятото с лети 15ки, зимата с железни 14ки

                          Коментар


                            #14
                            И аз искам така ама не моге да си намеря хубави читави и най- вече на сметка 15-ки с гумите.инъче с 14-ките съм добре само good year летни и зимни ама искам за лятото и аз малко гъзарийка.Между другото колега как е разхода с 15-ките.дава ли ти по голям ииииииии кривят ли се често.изобщо като возия обясни ми малко че да взема се надъхам.
                            предишна:Фиат Брава-1.2 16V-малък двигател малки емоции-голям разход
                            Настояща: Алфа Ромео 156 2.4 JTD 140 h.p.-върхът на сладоледа

                            Коментар


                              #15
                              Ами аз с 14ки не съм я карал още и немога да правя сравнение , но за момента (имам я от март месец) не съм кривил джанта или поне не се усеща да е крива , а съм скачал в доста гадни софииски дупки . Като разход извънграцко ми дава 6,5-7 с климатика, като сметнем че е 1,2 и като я карам по магистрала със 120 аз под 3500 оборота не падам което също вдига разхода. В града не съм я засичал точно, но така по груби сметки ми дава разход 9-10, каране в София. Зимата се надявам да няма драстична разлика (да се качи много разхода) тъй като гумите ще са по-малки, но пък времето схте е по-кофти, иначе колата си има друга визия с джантетата .

                              Коментар

                              Working...
                              X