Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения за Фиат палио????

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    infineon написа:
    bahricin написа:
    ами да да споделя малко ...направо съм пишман задето не си купих албеа или линеа вместо гранде пунтото...много се подценява турското производство на автомобили но реалното е че тъкмно турската работа е мнооого по стегната и на ниво пред италянската например...и аз съм в този сектор...не че имам много проблеми с грандето но (само ми смениха кормилното устройство с електроусилвателя само след 3 месеца и 5500 км пробег) и не съм сигурен занапред какво ще стане...та карах палио 1.2 16в точно 5 години и 1 ст не съм изхар4ил излишно...само консумативи...и понеже знаех доста за възможностите на палио и го карах на всякакъв терен без проблем... на риба на село ей така навсякъде но с грандето наистина се замислям вече...все нещо се закачва от долу...мога да кажа че палио е всъдеход ... http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...863&highlight=
    Нямам нищо против турците, ама да твърдиш че турското производство било качествено е смешно.Впрочем на твое място и аз бих твърдял същото но реалноста е друга.Возил съм се на палио и е отвратително. При положение че брава/ мареа се намират на същите цени не виждам причина някой да си вземе тоя боклук.Това палио, заедно с чинкуеченто и старата панда са си някакви недоразумения.Не случайно в европа не са се наложили.Окачването незнам колко е здраво, но вижте цената на носач за палио и носач за брава.- на бравата е по евтин.
    lada 2105 fiat tipo 1,6 ie fiat panda 4x4

    Коментар


      #47
      мнението ми е твърдо относно качествата на различните cглобки...и това палио наистина е доста по симпатично вече...NEW PALİO 2012 http://www.youtube.com/watch?v=0VD7D...layer_embedded
      petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

      http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

      Коментар


        #48
        bahricin написа:
        мнението ми е твърдо относно качествата на различните cглобки...и това палио наистина е доста по симпатично вече...NEW PALİO 2012 http://www.youtube.com/watch?v=0VD7D...layer_embedded
        Симпатично е, но ми се струва, че се е обезличило. Станало е една от многото съвременни коли, на които не мога да позная марката, ако не видя емблемата.
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар


          #49
          snake написа:
          bahricin написа:
          мнението ми е твърдо относно качествата на различните cглобки...и това палио наистина е доста по симпатично вече...NEW PALİO 2012 http://www.youtube.com/watch?v=0VD7D...layer_embedded
          Симпатично е, но ми се струва, че се е обезличило. Станало е една от многото съвременни коли, на които не мога да позная марката, ако не видя емблемата.
          İмаш право снаке...значи разбираш от автомобили...
          petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

          http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

          Коментар


            #50
            Старото Палио ми харесва с това, че има физиономия и се познава. Имам добро впечатление от ходовата му част - след Брави, Мареи, Ланчии, бях се отчаял, че ще видя просто и здраво окачване на италианска кола. Щях да си купя такова, ако бях намерил подходящата кола тогава.
            Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

            Коментар


              #51
              Здравейте, колеги!Имам питане за Palio, затова ползвам тази тема.Един приятел си купи такава кола и понеже предишната му кола беше москвич, нищо не разбира от Фиат, затова ме викна да му обясня основните неща по таблото.В процеса на обясняване видях, че не му свети предния плафон при отворена врата.Самият плафон ми се стори доста странен, няма никакви бутони (както на Браво например).Има само едно копче и до него има символ за разпръсване на сигнал, нещо такова ((( . )))Натиснах това копче и започна да мига една зелена лампичка. Явно се включи нещо, но плафона не светна. Натиснах пак копчето, но не спря да мига лампата. След това натиснах и самия плафон, тогава вече спря да мига лампичката.Направи ми впечатление, че има едни неща, приличаха ми хем като на малки микрофони, хем като някакви камери бяха. Едната беше насочена към шофъора, а другата към пасажера.Някой може ли да ми обясни какви са тези неща и за какво служат, и дали са стандартни за колата или са слагани допълнително. Съжалявам, че забравих да направя снимка. Тези, които познават Palio, предполагам, че ще се сетят за какво говоря.
              Войната по пътищата не спира! Карай умно, стигни жив!

              FIAT Bravo_SX 1.6 16v 103 hp '97 + АГУ LOVATO

              Коментар


                #52
                тия микрофони трябва са обемните датчици на алармата.
                браво 1,6/90 - 09 г.

                Коментар


                  #53
                  slonikon написа:
                  тия микрофони трябва са обемните датчици на алармата.
                  Честно казано, след като видях, че има аларма, мина ми през ума, че може да е за нея, затова накарах човека да провери дали си работи, да не би да съм прецакал нещо, работеше си
                  Войната по пътищата не спира! Карай умно, стигни жив!

                  FIAT Bravo_SX 1.6 16v 103 hp '97 + АГУ LOVATO

                  Коментар


                    #54
                    slav4o_p написа:
                    Здравейте, колеги!Имам питане за Palio, затова ползвам тази тема.Един приятел си купи такава кола и понеже предишната му кола беше москвич, нищо не разбира от Фиат, затова ме викна да му обясня основните неща по таблото.В процеса на обясняване видях, че не му свети предния плафон при отворена врата...
                    На това палио, което имах аз, плафонът има 3 положения: неутрално, при което свети при отворена врата, изключено (при него плафонът изобщо не свети) и включено (плафонът свети непрекъснато, независимо дали има или няма отворена врата или капак). Как се изключва и включва - като се натисне цялата пластмаса (няма отделни бутони) на плафона наляво или надясно. Хоризонталното положение е неутрално - само тогава плафонът реагира при отваряне на врата. Точно вчера си играх с този плафон, защото тъстът ми пак си беше изтощил акумулатора, като беше оставил плафона включен. Какво друго ми направи впечатление в тази кола 5 години след като я продадох: като цяло е в добро здраве. Никакви проблеми по ходова част, окачване, електроника, скорости, съединител. Двигателят работи добре, върви добре, не гори масло. Започнала е обаче дразнещо да глъхне при подаване на газ, но това се среща често и при други марки и се оправя лесно. Но по отношение на уплътнения и пластмаси е пълна скръб. Не беше карана няколко дни, а преди това я беше валял дъжд, след което пък беше престояла на силно слънце. Резултатът беше, че като отворих едната задна врата, се отпра цялото уплътнение. Преди време, пак след престой на слънце, й се откачиха праговете и се наложи да се пробиват и завиват с винтове. Та така - нелоша кола, направо сполучлива. Но с прекалено прост интериор, некачествени гумени уплътнения и пластмаси.
                    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                    Коментар


                      #55
                      обикновена газова?

                      Колеги я кажете, кой бензинов двигател работи добре с обикновена газова уредба.Става дума конкретно за Фиат Палио, имах браво 1,6 16 (метални колектори) с обикновена газова "Заволи" и съм с отлични впечатления за работата му. Само че данъка е малко прекален за тази кола. Има ли някой доволен с по-малките двигатели с обикновена газ?

                      Коментар


                        #56
                        карал съм 1,2 16 в мпи 80 к.с. ЛПГ палио .перфектно. а и 1.4 77 фире го казват че е добър на гас.но тези модели дали ще се намерят в БГ. това е друг въпрос.
                        petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

                        http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

                        Коментар


                          #57
                          много здрави кучета са тези палиота,имам такова за работа и съм много доволен

                          Коментар


                            #58
                            ivel написа:
                            много здрави кучета са тези палиота,имам такова за работа и съм много доволен
                            +1
                            Fiat palio 1.7td

                            Коментар

                            Working...
                            X