Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Конденз в багажника.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ами да ви кажа съмнява ме да ви е от газовите бутилки. Мойта брава е дизелова и имам същия проблем с конденза и до сега не мога да открия какъв е проблема

    Коментар


      #17
      Забравил съм да кажа - и аз имах такъв проблем и до последно си мислех за конденз, докато един ден просто открих откъде тече - мястото е посочено на снимката в 7-8-ми пост, където е очертано на ръба на задната врата. Натъпках болкит и спря да се мокри отвътре. Също - добре е да се свалят и двата стопа, леглата им да се почистят идеално, както и уплътненията, а при монтаж - да се стегне хубаво. При мен течеше хем от спуканата заварка между ламарините, хем от уплътнението на стопа към купето. Ако не забравя утре - ще снимам.Брава 1.9 JTD

      Коментар


        #18
        Още по темата за конденза,нищи се...

        Макар колата да е вече 5 дни в гаража и от месец не е мита или нещо да я мокри отвън и отвътре ,не знам защо всичко стана пак в мухъл за 2-3 дена.Миналият път най-старателно избърсах мухала с парцал и проветрявах колата два часа.Сега ще оставя багажника за цяла вечер,та и утре(застопорих онва чопче на лапчичката да не свети).Кондезът е понамалял,но си го има.Направо ме учуди оня ден как всичко се беше хъшнало и подгизнало.Определението на колегата Лов,че все едно си залял багажника и всичко в него с кофа вода е просто на мястоТо си. Тая дупка не можах да я видя къде е ,от снимката показаното.Дали под бронята или уплътнението или просто оня тампон който е завит там..?!? Ама ,то нито е влажно времето,нито съм мил колата за да е външна влага,освен тази от въздуха . За да ликвидирам едната причина ще е като заредя другия път до горе бутилката и видя дали ще е пак така.Също така дали на преход от 50-60 км се изстудява прекалено много,което ще е сигурен знак за повреда в засмукването на газта от сондата в Газ-та бутилка.Та за сега това,все от някъде ще изкочи заека.
        Прикачени файлове
        Fiat BRAVA 1.6/16v103Hp EL(LPG Lovato)- XII.1997 182А4.000- Аудио система
        Мразя чалгата повече и от политиците. Поправено.Комунизмът ще отстоява своите основи по един или друг начин.Оправия-няма!

        Коментар

        Working...
        X