Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

повдигане на купето на ФИАТ ТИПО

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    повдигане на купето на ФИАТ ТИПО

    Здравейте. Ще се разбие ли ходовата част ако повдигна купето с гумички с 2-3 см.? Предварително Ви благодаря

    #2
    Колега обясни ми за какви гумички става на въпрос нещо като тампони или ?
    Теоритиците си лаят, голфа си върви!

    Коментар


      #3
      В сервиза ми казаха че се слагат по три гумички на всяко колело. Може и тампони да се каже. Слагат се на пружината на всяко колело.

      Коментар


        #4
        Един приятел слага между самите навивки на пружината за да не се сгъва колата при товарене сигурно за това говориш. Ако е за това не не се разбива нищо
        Теоритиците си лаят, голфа си върви!

        Коментар


          #5
          Не точно.Под пружината кадето по принцип си има гумички и сигурно се слагат допълнително. Притеснявам се дали ще е стабилна пеи завоите.

          Коментар


            #6
            Зависи и колко ще се повдигне колата но според мен намери две по високи задни пружини сигурно колата ти е ниска за да искаш да я повдигаш
            Теоритиците си лаят, голфа си върви!

            Коментар


              #7
              Ще я повдигна с около 2,5 см като цяло. Тя е с гуми 13 цола и ако слойа високи гуми ще стане неустойчива.

              Коментар


                #8
                2,5 см. наистина не е много това са 2 пръста горе долу но зависи колко е висока в момента амортисьорите ако са поизпуснали ще се заклаща по завоите моето типо е със спортно окачване и ако го повдигна малко няма да има проблеми пък и съм с 15 цола
                Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                Коментар


                  #9
                  Благодаря за съветите

                  Коментар

                  Working...
                  X