Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Каре на Браво 1.9 JTD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Каре на Браво 1.9 JTD

    Здр. на всички Имам следния проблем закарах колата в 1 "сервиз" за смяна на носачи и маншон на вътрешното дясно каре. И в този "сервиз" не знам какво са правили на като си взех колата уж готова при тръгване се чува някакво тракане. И реших да видя какво става и установих че има луфт дясната полуоска в външното каре . Та въпроса ми е има ли някаква зегерка или нещо такова което да се е извадило. Тракането се чува само при тръгване на прав волан а луфта е около 2мм . Скоро ми предстои дълаг път а така не ми се рискува . Вътречното каре е наред аз бях го откачил от там. Благодаря предварително
    Fiat BravoGT 1.9JTD Fiat MareaELX 1.9TD Audi A4 B5 AVANT 1.9 TDI Diesel Power )

    #2
    Зегерка има в самото каре, но този луфт е нормален. Търси проблема другаде, или направо отивай в този "1 сервиз" да си оправят бакиите. След, като ти смениха карето дадоха ли ти старата част? Може да са се опитали да възстановят старото, или да са сложили каре, което не е за твоят модел автомобил. Има 3-4 различни типове карета.
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      Значи то карето не е сменено само маншона на вътрешното. То че луфт има има ама този определено е доста по-голям от нормалното . А относно сервиза ходих та те не успяха да разберат какво трака та добре че им казах какво е. Ако ида пак там не се знае следващия път дали изобщо ще имам кола
      Fiat BravoGT 1.9JTD Fiat MareaELX 1.9TD Audi A4 B5 AVANT 1.9 TDI Diesel Power )

      Коментар

      Working...
      X