Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

здравейте фиат-маниаци

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    здравейте фиат-маниаци

    решил съм да се присъединя към вас (тоест харесах си 1 2 фиатчета)обаче едното е от вън и пи6е 4е е kW/PS 140/190 което доста ме притесни като пуснах запитване за евентулни разходи при вкарване(може да ми е неточна информацията 1-към 4200 и 2-към 9500 това са предполагаеми само мита+акцизи+ддс може ли да има не6то такова,ина4е тука в българия това което съм си харесал е към 7600,това което е от вън струва окло 1100 евро,така че ми е доста важно да знам колко точно 6те са ми разходите,много ще се радвам ако някой ми помогне,благодаря ви и не карайте по бързо от колкото могат да летят вашите ангели хрантели

    #2
    Готин ай какажи кав е тоя фиат 190коня да не е купе турбоИначе и аз бях навит за купе от Германия даже го бях намерил обаче при една груба сметка вкарването на колата регистрация днаци акцизи и с всички глупости ставаше колкото себестойноста на колата около3500евроАз нямах такива финанси но ако ти имаш -давай няма да сбъркаш
    Alfa Romeo 146 JTD

    Коментар


      #3
      Re: здравейте фиат-маниаци

      Gancho_ написа:
      решил съм да се присъединя към вас (тоест харесах си 1 2 фиатчета)обаче едното е от вън и пи6е 4е е kW/PS 140/190 което доста ме притесни като пуснах запитване за евентулни разходи при вкарване(може да ми е неточна информацията 1-към 4200 и 2-към 9500 това са предполагаеми само мита+акцизи+ддс може ли да има не6то такова,ина4е тука в българия това което съм си харесал е към 7600,това което е от вън струва окло 1100 евро,така че ми е доста важно да знам колко точно 6те са ми разходите,много ще се радвам ако някой ми помогне,благодаря ви и не карайте по бързо от колкото могат да летят вашите ангели хрантели
      В www.mobile.bg раздел "Полезни" има митнически калкулатор. Дори да не е супер точен, ще ти даде представа за това какво ще платиш. За 140 КВ ще има ДДС и мито. Втората цифра е по-реална. 4200 е много малко.

      Коментар


        #4
        май няма да ставам член на вашето обществоне 4е някои ме покани ама ми се струвате готиниднес ме от4аяха 10500 такси ддс и други и колата е мояняма ли някакъв начин да се позаобиколят тези такси4ки бе))) поне да отиваха там където требва

        Коментар


          #5
          Gancho_ написа:
          май няма да ставам член на вашето обществоне 4е някои ме покани ама ми се струвате готиниднес ме от4аяха 10500 такси ддс и други и колата е мояняма ли някакъв начин да се позаобиколят тези такси4ки бе))) поне да отиваха там където требва
          Gancho стига с четворките Оправяне има, ам връзки и кеш трябват.

          Коментар


            #6
            продължавам да дерзая

            Коментар

            Working...
            X