Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пунто след 99г .. проблем с хидравликата ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пунто след 99г .. проблем с хидравликата ?

    Сега ... приятелката ми иска да си взема едно пунто 2002г .... хареса го ,... JTD мотора ... обаче - гледахме 6-7 бензинови и 3-4 дизел и тя визуално се спря на едното дизеловото ...НО на него не му работеше хидравликата и продавача ми скача с теория че на тея пунтота масово им нагаряли някви букси на сервото ... въпроса ми е срещал ли е някои тоя проблем ,щото при останалите коли дето ги гледахме го нямаше ... и дали е наистина някоя букса щото ако е нещо серво за смяна ще има разлика в парите за ремонта като се позамисля малко

    #2
    Колега в търсачката е пълно с теми точно с твоя проблем.На тия пунтаци това си им е редовен номер.Мисля че ставаше въпрос за едни релета на електроусилвателя на волана.Не са скъпи и не е нещо кой знае какво.Ако бъркам нека по запознатите да ме поправят.Успех.Помеждудругото колко пари му искат на пунтото?
    Fiat Tipo
    Corsa b комби !

    Коментар


      #3
      нерегистрирано 5000 .... множко са ама тя е жена .... хареса го и тва е уж го били оправили вчера са и звъннали , ама ше видим утре кво е положението

      Коментар


        #4
        колег пунтото мк2 няма серво а електроусилвател което ще рече че продавача е некоректен а щом са нагорели някакви букси работа за 3 минути нека го направи той.

        Коментар


          #5
          Бягай далеч щом не работи електроусилвателя и проблема бил в някакви букси. Най-вероятно самия той не е в ред, а хич не евтин. Другия вариант е да вземеш релета от някое друго пунто и да пробваш с тях дали ще захапе и да прецениш дали да го взимаш.
          1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

          Коментар


            #6
            ами тои се обади че уж бил оправен проблема .... идеята е в тва да не е оправен за докато го вземем и после да стане така че да излезе ремона скъпотия ....

            Коментар


              #7
              chaikata написа:
              .... множко са ама тя е жена .... хареса го и тва е .......
              Точно това е отговора.По-добре да вземете това, защото вече веднъж е харесано.И да се развали след това парите, които ще се дадат за отремонтирането му ще бъдат с кеф дадени.Ако се натрапи някое друго, което не е харесала преди това и най-малкия ремонт ще ти го изкара през носа. :D
              A20DTH ЖТД ама не баш
              1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
              Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

              Коментар


                #8
                ахахах дора гледна точка .... ще ходим да го видим неска пак

                Коментар


                  #9
                  аиде още един горд член на фиат ... взехме го пунтото на 4500 .... за 2002 смятам 4е горе долу е добре .... нямаше го проблема с хидравликата ... до 2-3 дена ще е регистрирано и дай боже да го хваля тука

                  Коментар


                    #10
                    Честито и много безаварийни километри. На майка ми пунтото го взехме преди година за 4600 - три врато JTD с климатик 2000г. и това със триста зора, под 5000 нямаше тогава. Значи на добра цена са ви го продали.
                    1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

                    Коментар


                      #11
                      Цената не е добра,но е нормална.Успех и дано да няма ядове с колата.
                      Fiat Tipo
                      Corsa b комби !

                      Коментар


                        #12
                        вчера го сефтоасах и аз .... 59 кв.е .... тва са 80 коня мисля , ама бяга много за 80 коня кола .... на 2000 обороата отлепя яко ... само едно не ми е ясно ... лампата на подгрева продължава да мига около минута след като е запалена колата .. и тва при положение че я чакам да си изгасне и така паля ... тва откъде идва

                        Коментар


                          #13
                          изгоряла подгревателна свещ

                          Коментар


                            #14
                            Пунто Електроусилвател

                            Пунто Електроусилвател се казва прои новите Пунтовци не е с хидравлика -при малките модели прави се само да не е датчика че трябва нов
                            КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                            Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                            http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                            Коментар


                              #15
                              Щом е 2002 мисл, че е 85кс.Имам такова и наистина сток върви добре, а и харчи малко.Това с ел. усилвателя е голям проблем, но така и така вече е взето.....Ако се прецака ще помагаме.

                              Коментар

                              Working...
                              X