Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

сериозен проблем

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    сериозен проблем

    значи... Закарах колата на майстор да ми смени съединителя. Всичко ок прави я момчето и вечерта трябва да е готова. Но като отидох да си я взема го гледам 4е е побеснял. оказа се че на скоростния лост има една щанга която определя къде да застане лоста. и там нещо не може да се справи имало два начина в единия имам само първа и втора а в другия само 3-4 някой от вас да е имал подобен проблем и да знае какъв е "4алъма" че съм подеснял вече

    #2
    Re: сериозен проблем

    Колега при теб мисля ,че е със жила , имах подобен проблем като работех извън България , значе работата е там ,че твоя майстор явно за пръв път бута такава кола :D , сега трябва да отвори капака кадето се зацепват вилките и да намести тоя фиксатор на скоростите в нулево положение и да зацепи капачето ,откачил е едно нещо дето не трябва затова е станало така , не е сериозен проблем ако е шокар момче ще се справи . УСПЕХ!!!
    FIAT UNO 1,4i ELEGANZA 160.A1.046

    Коментар


      #3
      мерси! Справил се е пича както каза и ти отворил е накаква превключвателна кутия и я е зацепил на ново.сега съм с нов съединител

      Коментар

      Working...
      X