Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Vehicle speed sensor - датчик километраж - ОПРАВЕН

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Е той колегата няма да включва електрожен :D Направо и аз ще хвана да разхвърлям и моята за да видя дали не е прекъснало и нещо при мен. Не може да са толкова директни тези автомобили. Като я дам на някой да я кара и хората се чудят как я карам, газта не смееш да натиснеш, спирачката същата работа, целият ход и е 3-4мм и само като си сложиш крака и ако някой от возещите се не очаква спиране го сваляш от предното стъкло :D Ако и нещо към АБС е прекъснал този датчик при мен може и затова спирачките да са толкова серт.

    Коментар


      #17
      chaveto - Lybra-та няма такова животно, ама ако много държиш имам един работещ за продаване Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 Може да успееш да му намериш място.
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #18
        Искаш да кажеш, че нямам такъв модел датчик или изобщо си няма такъв датчик Тогава трябва да взима инфо от датчиците на АБС-са

        Коментар


          #19
          chaveto написа:
          Тогава трябва да взима инфо от датчиците на АБС-са
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #20
            Хъпдейт, odometer-а в Унидиаг започна да отброява.Някой да иска след година-две Браво на 20-30к реални
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #21
              ogi28b написа:
              При падане на оборотите - няма впръскване на гориво, но това едва ли зависи особено от ВСС ?
              Оги, имам информация, че когато ЕКУ не получава сигнал от ВСС датчика, колата е в "авариен" режим и гориво се подава.
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                #22
                само има малка грешкадатчика се захранва с 5V, не с 12Vза това и захранването му идва от таблото

                Коментар


                  #23
                  Това в случая не е от много голямо значение.Да приемем, че съм объркал напрежението.Важен беше крайния ефект
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    #24
                    разбира сеобаче скоро и аз мислех да го пробвам дали работи с 12V добре, че преди това седнах да чета

                    Коментар

                    Working...
                    X