Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Паста Auri Gold

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Паста Auri Gold

    Гледах преди малко по WS Teleshop реклама на паста Auri Gold за полиране и т.н. ... някой пробва ли я вече ... поне на рекламата изглежда доста обещаващо Цената и е 69 лв. ...

    #2
    Много зверска цена!Аз гледам пасти на лики&моли за по 10-тина лева и не се престрашавам,а те уж са не лоша фирма и за маслата им съм чъвал добри думи.Тази паста за 69лв. сама ли се нанася по колата?За толкова пари ще ми я лъснат в някоя автомивка,все едно сега излиза от завода... Yellow_Flash_Colorz_PDT_45
    Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
    Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

    Коментар


      #3
      Ми трябва да гледаш рекламата й, колата дето полираха с нея какво ли не я правиха .... горяха я, блъскаха я ... само с преса не я мачкаха ... Ето малко повече инфо:http://www.thanedirect.co.uk/product...d/aurigold.php

      Коментар


        #4
        не ми въхва никво доверие тая паста, ако някои я е ползвал да каже има ли поне някъв положителен ефект
        PUNTO 1.1 94г.

        Коментар


          #5
          аз съм ползвал старата паста на WS и съм доволен цената пак беше горе долу толкова но маже да се пастира доста пъти с една опаковка
          TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
          UNO 1.0 FIRE

          Коментар


            #6
            В реклaмата се казва дори, че ако се обадиш през следващите 10 мин след рекламата получаваш още една опаковка бонус ...

            Коментар


              #7
              Re: Паста Auri Gold

              wwweb написа:
              Гледах преди малко по WS Teleshop реклама на паста Auri Gold за полиране и т.н. ... някой пробва ли я вече ... поне на рекламата изглежда доста обещаващо Цената и е 69 лв. ...
              Не сьм пробвал вьлшебната паста, но сьм гледал рекламата /много убедителна / и много се дразня от спекулацията с цените на евтините стоки натрупани с огромна реклама!Тази паста едва ли струва повече от 5-6 лв. иначе кой луд би я произвел, като знае, че после трябва и да се продава....

              Коментар


                #8
                Това, което ме спира за тази паста е че е от WS Teleshop ... досега съм пазараувал само веднъж от тях, не бях доволен от продукта, върнах им го 2 дена след като го получих, върнаха ми парите и след около месец същия този продукт се върна отново при мен без пари ... и до ден днешен се чудя защо ми го върнаха и то безплатно ...

                Коментар


                  #9
                  wwweb написа:
                  Това, което ме спира за тази паста е че е от WS Teleshop ... досега съм пазараувал само веднъж от тях, не бях доволен от продукта, върнах им го 2 дена след като го получих, върнаха ми парите и след около месец същия този продукт се върна отново при мен без пари ... и до ден днешен се чудя защо ми го върнаха и то безплатно ...
                  Ами , най-вероятно като си купиш продукт, плащаш още за 10 и просто някой вече ти го е платил!

                  Коментар


                    #10
                    http://www.telestar.bg/core/view_pro...?produktId=196

                    Коментар


                      #11
                      Тази паста наистина е с цена не повече от 5-6 лв.А рекламата си е абсолютна измама Дори някъде четох,че господина който е основния демонстратор във WS телешоп(оня пич,с обичката с кръстчето ) е българин!Всичките реклами са заснети в БГ а те само се правят,че говорят на немски и има направен дублаж на БГ език....и всички цъкат с език и си викат:" бреййй,немска работа,немско качество"
                      SKODA 105L '78
                      PUNTO 1.2 MPI ELX '94
                      FIAT 126p '89
                      TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
                      GRANDE PUNTO 1.2 '06

                      Коментар


                        #12
                        damianoff написа:
                        Тази паста наистина е с цена не повече от 5-6 лв.А рекламата си е абсолютна измама Дори някъде четох,че господина който е основния демонстратор във WS телешоп(оня пич,с обичката с кръстчето ) е българин!Всичките реклами са заснети в БГ а те само се правят,че говорят на немски и има направен дублаж на БГ език....и всички цъкат с език и си викат:" бреййй,немска работа,немско качество"
                        напълно вярно... аз знам за онзи "швейцареца" който уж е от Swiss Quality Control... той е български актьор... даваха интервю с него... и най-ми е смешно като чуя да казва онзи с обичката: "Ти си типичен швейцарец"
                        FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                        Коментар


                          #13
                          Аз ползвам Sonax и съм много доволен. Колата лъсва като нова И не се изисква много да се търка. Трае около 3 месеца

                          Коментар


                            #14
                            малко но все пак покрай темата... да питам: един път ако намажем с такава полир паста после трябва ли да се маже на всеки 3 месеца или там колкото е казано...?т.е. Когато се нанесе полир пастата нещо от оригиналната боя сваля ли се? и да не става така че като се полира и после вече да трябва все да я полирам?
                            FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                            Коментар


                              #15
                              На мен доста майстори ми препоръчват 3M, някой да каже нещо по въпроса?

                              Коментар

                              Working...
                              X