Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обогатяване с кислород

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ми, какво да ти кажа? Малко ти е неуместен въпроса. Нитрото не е, за да поддържаш висока скорост, а ми за ускорение. С двулитров бензинов двигател ще вдигнеш 260 на найци, да ти кажа аз..., камо ли да ги поддържаш ( говорим без каквито и да е добавяни изгъзици ). Според производителя техните системи са за двигатели от 1300 кубика нагоре, като препоръчително е най-малко да е 1600 двигателят.Всъщност какво ви ги цитирам...? - http://tsunamituning.com/products/nos.htmlИзберете си тип двигател ( EFI = Electronic Fuel injection ) - http://www.zex.com/Pages/25/Universal%20Systems.aspx
    www.CarProfi-BG.com
    Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
    Зареждане и ремонт на автоклиматици.
    Най-атрактивните цени в София!

    Коментар


      #17
      Определено ще вдигнеш мощността с нитро или там каквото и да се добави към двигателя, това обаче не означава повече макс. скорост. При такива добавки ако сместа нещо не е точна мотора отива в кофата.

      Коментар


        #18
        говорех за максимална ТОП спеед скорост ... ми пак си казвам, 2.0 кила са си 2 кила бягат си без пазърлъци... и зависи на какво купе е качен де ... се тая несам толкова кух ... да си слагам нитро зада се напрая пред няколко селянина .... и след няколко ускорения да блокира двигателя..
        >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

        Коментар


          #19
          Ся глей, викам ти да си сложиш тия две кила на шаси от детска шейна и с’ша са проаш да пробягаш едни 260 км/час. Басирам са, че по-малко селяния ще създадеш около себе си.За 200 и кусур мнения в този форум не се ли научи как да се изразиш на нормален български език?! Доста сложно ти се четат постовете, да не говорим, че нямат никакво покритие или компетентност. Моля те, не участвай повече в тази тема - нищо смислено не казваш. Още по-малко не започвай да ми се надуваш след като го прочетеш това.
          www.CarProfi-BG.com
          Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
          Зареждане и ремонт на автоклиматици.
          Най-атрактивните цени в София!

          Коментар


            #20
            Fiat_Punto11 написа:
            Backo написа:
            .... нитрометанът съдържа 52% кислород ...
            ше си стапяме лагерите маи от срвъх обороти ... а за клапните но комент :D
            При подходящо смесване на нитрометана с метанол и високооктанов бензин се получават добри резултати. Теста е с 2-ка 8 клапанова калибра, момчето е доста доволно.BTW: Занимавам се с моделистика...
            Peugeot 406, 2000 HDi 90
            ex. Peugeot 106 1,5 D
            ex. Ritmo 70 138B2.000
            ex. Tempra 2.0 159A6.046
            Плийз, юз кирилик алфабет! Иф ю нот булгариан, но проблем юзинг shlockаvitsa. Бест регардс!

            Коментар

            Working...
            X