Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

3 пъти ми гори един и същи бушон за 1 месец...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    3 пъти ми гори един и същи бушон за 1 месец...

    Три пъти вече сядам в Пунтьо, въртя ключа и - нъцки... даже вчера сутринта сменях акумулатор, бутахме се, после се дърпахме с комшията и докато не се сетих да сменя този бушон не запали. според мен е бушон на стартера и се намира до акумулатора заедно с 2-3 релета / снимка не съм правил /.Някакви предположения от къде ще да е проблема???
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    #2
    Ако беше бушон на стартера, трябваше да запали с дърпане...така мисля
    Fiat Bravo 1.9JTD 1999

    Коментар


      #3
      няма да е това - стартера няма предпазител. там са главни предпазители - кажи точно кой и модела кола и ще видим за какво е този предпазител.
      Fiat Palio Weekend TD70
      ПО ВАЖНОТО ОТ РАЗДЕЛ "ДИЗЕЛ"

      Коментар


        #4
        lz2rmi написа:
        няма да е това - стартера няма предпазител. там са главни предпазители - кажи точно кой и модела кола и ще видим за какво е този предпазител.
        с Пунто 1.1 е колегата ... на мен пък зимата ми хапваше бушоните за нагревателя на задното стъкло А за тези бушони до акумулатора , отначало се чудех за какво са , махнах единия и може да си въртиш , докато не те заболи ръката но няма да запали
        Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

        Коментар


          #5
          Кой точно ти е варианта на предпазителите и кой точно гори - номер - име - така ще ти кажа за какво е и от какво може да е?
          Прикачени файлове
          Fiat Palio Weekend TD70
          ПО ВАЖНОТО ОТ РАЗДЕЛ "ДИЗЕЛ"

          Коментар

          Working...
          X