Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвет за изпиране на тапицерия.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Vladim написа:
    total написа:
    ...Като ти се вижда рентабилно давай , купувай техниката и печели !
    Там е работата, че не е рентабилно, защото тази сума масовият българин трудно би я отделил от джоба си. Аз бих обявил цена от 60лв. за въпросната услуга и 100лв. за всичко, което изброих по-горе. Тогава ще има наплив нищо, че ще си върна инвестицията по-бавно и ще започна да печеля по-късно. А теб не искам да те нападам, но с първото си мнение започваш да защитаваш колегата... странно е малко Съжалявам за спама, спирам!
    Да разбирам ли че вече си поръчал апаратурата . Ако е така кажи да си направя резервация защото имам офис и няколко служебни автомобила в София и държа на състоянието им , возя сериозни клиенти и не искам да се излагам с мръсни и захабени автомобили . Ако имаш оферта я пусни на личен да не стане реклама

    Коментар


      #47
      total написа:
      Vladim написа:
      total написа:
      ...Като ти се вижда рентабилно давай , купувай техниката и печели !
      Там е работата, че не е рентабилно, защото тази сума масовият българин трудно би я отделил от джоба си. Аз бих обявил цена от 60лв. за въпросната услуга и 100лв. за всичко, което изброих по-горе. Тогава ще има наплив нищо, че ще си върна инвестицията по-бавно и ще започна да печеля по-късно. А теб не искам да те нападам, но с първото си мнение започваш да защитаваш колегата... странно е малко Съжалявам за спама, спирам!
      Да разбирам ли че вече си поръчал апаратурата . Ако е така кажи да си направя резервация защото имам офис и няколко служебни автомобила в София и държа на състоянието им , возя сериозни клиенти и не искам да се излагам с мръсни и захабени автомобили . Ако имаш оферта я пусни на личен да не стане реклама
      Извинявам се . Сега видях че си от Бургас , там си имам оферта .

      Коментар


        #48
        Vladim написа:
        @total "Сядаш и караш" е лаф, който ме ужасява щом го погледна под някоя обява на автомобил. И тук така... Бих платил сто лева, ако се пере абсолютно всичко и най-вече мокета, защото най-голямата мръсотия е в него. Поради същата причина и той се чисти най-трудно. Разбира се в цената трябва да влиза и измиване на стъклата, таблото, освежаване на пластмасите, както и външно измиване! :P
        Колега изглежда не съм уточнил в по-предните ми постове какво включва услугата. Освен седалките,задната кора, таблото,вратите,тавана и всички други пластмаси из интериора ,колата се мие външно, почиства се багажника,перат се стелките, стъклата отвътре. На който му е висока цената да подминава постовете ми, все пак и Мерцедесите струват скъпо пък не сте отишли пред Балкан Стар да протестирате и да мрънкате нали? А от тия 100лв при мене отиват точно 30,другото е за шефовете,за препарати,ток, и т.н дреболии. Никой не карам насила-ако някой има желание добре е дошъл. :D П.п. Прането на пода ще е около 20лв,но машината в момента е в процес на тестване и засега резултатите не са задоволителни поради което съм уточнил че не го предлагам засега като услуга.
        Фиат Крома 1.9 16v+
        Фиат Браво 1.6 16v
        Фиат Мареа 1.6 16v

        Коментар


          #49
          я гледай как се е разгорещила тая тема :D както сами забелязвате темата се казва изпиране на тапицерия което предразполага към действия от страна на собственика а не на някои работник на автомивка.и кви са тия глупости че се разпада дунапрена като съхне 3 дни.я накисни една гъба в кофа с вода и нека седи 3 дни да видим дали ще се разпадне.момчета тази тема е за тези които нямат по 10 служебни коли и по 5 офиса.100лв за някои са 10 ст. но за повечето българи напоследък са доста животоспасяващи.
          Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

          Коментар


            #50
            Абе рано или късно 100лв ще ти се сторят нищо, като почне да загнясва колата
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #51
              emzo написа:
              Абе рано или късно 100лв ще ти се сторят нищо, като почне да загнясва колата
              ти сигурно не си ми виждал колата че казваш че загнясва колега :D смея да твърдя че доста хваща окото.кадето и да мина се обръщат по нея
              Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

              Коментар


                #52
                В движение викаш ти гледат интериора.Не казвам конкретно за твоята.Защо не го разберете най-накрая ? Не можете да постигнете ефекта от машинно третиране.Пука ми на мене дали ще идете при лицето Х срещу сумата Y.ФайдЪ немам.Просто виждам какъв е ефекта, а на черното бяло не мога да кажа и обратно.Peace.
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  #53
                  emzo написа:
                  В движение викаш ти гледат интериора.Peace.
                  е като я погледнеш отвън дали си изхвърлям опаковките от вафли по пода,а мазните пръсти от дюнерите си ги бърша по седлаките?
                  Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

                  Коментар


                    #54
                    @total явно си се регистирал тук за да защитаваш своята кауза, нищо чудно да си един от шефовете на pi4_s_bravo :D Както има един лаф "Много вожд, малко индианец" ето защо цената е сто лева, а за колегата реално печели 30! Ако не си забелязал този форум е за марката Фиат така, че не виждам, защо споменаваш други марки, или даваш за примери луксозни коли!??! Сигурно и аз, ако карах луксозен автомобил, ходих с костюм на работа и разход от сто лева ми е, като покупка на пакетче със семки нямаше да се занимавам да си търкам сам седалките, но ПОВЕЧЕТО от нас не са в това положение. Искаш да ти кажа, какво точно работя и, каква заплата получвам??? А точен адрес искаш ли? А ЕГН? А гръдната обиколка на гаджето? :D А относно допълнителните услуги, които спомена pi4_s_bravo... ОК, но не е ли глупаво да ти се излъска цялата кола, да ти се изперат стелките и да ти се пернат на мизерния, немит мокет? И да се върна към темата. С препарат Медикс за пране на килими и мокети стават чудеса! Не искам да си споменавам, колко кофи с кафява и постепенно с жълта вода смених докато поизпера мокета! Накрая се подсушава със специално за целта кърпи и точно за два-три топли дни изсъхна напълно! Да, наистина смърдеше гадно, но това продължи само няколко дни. Далеч съм от мислъта, че този тип пране е по-успешен от машинното КАЧЕСТВЕНО изпиране. Без никой да се обижда, но по автомивките, както и в сервизите е пълно със служители, които си вършат работата през пръстите. И често се случва хем да ти одерат кожата, хем нищо да не свършат.
                    Frontera Sport, X20SE март 1998

                    Коментар


                      #55
                      Има един друг тънък момент.Обиколих три автомивки в София няма да уточнявам квартал.Бях приготвил и парите даже на последната автомивка си оставих колата с уговорката да ми я изперат цялата седалки ,ТАВАН най-вече, минавам след известно време колата ми си седи.Викам какво става готова ли е,а те ми казват че не са я почвали защото тавана щял да провисне и незнам си какво още.Взех си я и до тук с прането по автомивки.Сигурен съм,че с повече обикаляне щях да намеря място където да ми я изперат цялата ,София голяма ама не това беше целта.То ако ще я карам от младост до обеля за едно пране къде ще му излезе края.Та такива работи хванах и аз четката и гъбата и стана като нова.И ето ме в отбора на "бедните".Само че съм много доволен от резултата не казвам,че беше лесно но стана.Сигурен съм,че с професионална машина става супер но при мен така станаха нещата тея дни ще я снимам и ще пусна снимки да не съм голословен ,жалко че не я снимах докато беше мръсна но то и така си личи резултата.
                      Marea Wekeend 1999 1.6 16V

                      Коментар

                      Working...
                      X