Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвет за изпиране на тапицерия.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    pi4_s_bravo написа:
    Е всеки си преценява,аз ти предложих пък ти дали ще искаш си е твоя работа. Като ти е мерак пери си го сам-никой не те спира.
    виждам че с това си изкарваш парите ясно е че няма да дам 100лв поне ми кажи не само на мен а и на останалите колеги как точно да ги изпера и откъде да си купя препарати и как да ги използвам точно
    Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

    Коментар


      #17
      нямаш ли приятел с перяща прахосмукачка.става супер,а и съхне за 4-5 часа

      Коментар


        #18
        gendo написа:
        нямаш ли приятел с перяща прахосмукачка.става супер,а и съхне за 4-5 часа
        ами нямам за съжаление,ти имаш ли нещо в предвид
        Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

        Коментар


          #19
          Сваляш седалките, под душа ги мокриш ама хубаво.Купуваш си ето този препарат:
          MEDIX CarpetsПРЕПАРАТ ЗА ПОЧИСТВАНЕ НА КИЛИМИ, МОКЕТИ И ДАМАСКИ2 in 1 премахва петнаПРИЛОЖЕНИЕ:Новият MEDIX CARPETS е изключително ефикасен за пране и почистване на килими, мокети, тапицерии и дамаски. Пяната на MEDIX CARPETS прониква дълбоко в тъканите, като разтваря и премахва различни петна и упорити замърсявания, оставяйки чисто и свежо ухание.10103 - 500 ml
          С четка започваш да търкаш, като с кърпа обираш пяната(мръсната) и тогава изплакваш.Иначе се връща обратно.Така няколко пъти, накрая едно хубаво изплакване, оставяш ги да се оттече водата и ги сушиш.Гледай да не ги грее слънце директно.За 2 дни бяха идеално сухи.Това е начина да минеш тънко.Препарата е 2-3 лева.
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #20
            Колегата дето ти предлага този метод за почистване е невероятен един приятел прави същата услуга и резултата е все едно е нова тапицерията си остава суха и не ти смърди на спарено после.
            Обичам си работата.

            Коментар


              #21
              Valentin_V написа:
              Колегата дето ти предлага този метод за почистване е невероятен един приятел прави същата услуга и резултата е все едно е нова тапицерията си остава суха и не ти смърди на спарено после.
              предполагам че е така но и стотака си е стотак.аз лично искам да си почистя 2те педни седалки и може би задната.другото си е наред,а и тавана съм чул че се разлепя след пране така че не бих си правил експерименти
              Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

              Коментар


                #22
                аз съм прал по 2 начина- единия с медикс на място- резултат- задоволителен, ако бях търкал още щеше да излезе повече мърсотия, но става метода. другия вариант е със седалката под душа и търкане- става идеално, за 2 дни на слънце съхне напълно!
                Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                Fiat Bravo'97 1,6 16v
                Fiat Tempra'91 1,6 mono

                Коментар


                  #23
                  sonicempire написа:
                  gendo написа:
                  нямаш ли приятел с перяща прахосмукачка.става супер,а и съхне за 4-5 часа
                  ами нямам за съжаление,ти имаш ли нещо в предвид
                  нямам нищо в предвид,щото и аз използвам чужда.но ефекта е доста задоволителен.съжалявам,че не мога да ти помогна

                  Коментар


                    #24
                    седалките са в коридора и чакат хубаво слънце и ги почвам под душа.опасявам се само дунапрена да не се напои с мръсотията от тапицерията
                    Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

                    Коментар


                      #25
                      за мераклиите ,които искат да перат седалки вкъщи давам следната технология,която сам си съчиних,купувате меглио,прах за пране и омекотител.смесвате прахта и омекотителя в кофа с топла вода.пръскате повърхносста с меглио и търкате с четка като предварително сте накиснали седалката с хладка вода.след това изпирате и с сместа за хубав аромат и 3 дни на терасата .малко е бавно като процедура но се оказа доста ефективно.и най важното е че не струва 100лв а само 5.УСПЕХ :D
                      Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

                      Коментар


                        #26
                        Преди-след снимки ще сложиш ли ?
                        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                        Коментар


                          #27
                          честно казано не съм се сетил да ги снимам преди прането.но мога да опиша с думи,имаше петна все едно ги беше припикало куче.яжно предишния собственик е голям мизерник.но стана като нова тапицерията
                          Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

                          Коментар


                            #28
                            Младежи,не се вкарвайте във филми.Не си давайте парите на вятъра.Изчетох внимателно темата.Свалих си седалките на Мареята взех си медикс за килими и с маркуча на двора търкане плакнене и след това три дни на слънце(аз ги дърржах 5 дни за по сигурно).Който няма ,двор колегите са писали ,в банята.Вярно труд си е ама са си спестени 100лв.Все пак живеем в България трябва да се пести :D УСПЕХ на всички в начинанието само гледайте да хванете хубаво време.Няма такива работи като мирис на мухъл и т.н. освен ако не ги перете между януари и февруари Очаквам критики(няма да ме изненадате) :P
                            Marea Wekeend 1999 1.6 16V

                            Коментар


                              #29
                              За мръсна кола си заслужава 100те лева.Като видях ефекта и направо
                              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                              Коментар


                                #30
                                fiatini написа:
                                Младежи,не се вкарвайте във филми.Не си давайте парите на вятъра.Изчетох внимателно темата.Свалих си седалките на Мареята взех си медикс за килими и с маркуча на двора търкане плакнене и след това три дни на слънце(аз ги дърржах 5 дни за по сигурно).Който няма ,двор колегите са писали ,в банята.Вярно труд си е ама са си спестени 100лв.Все пак живеем в България трябва да се пести :D УСПЕХ на всички в начинанието само гледайте да хванете хубаво време.Няма такива работи като мирис на мухъл и т.н. освен ако не ги перете между януари и февруари Очаквам критики(няма да ме изненадате) :P
                                именно и аз това исках да кажа,че не е основен ремонт на двигателя,че да ходим на майстори :D .при мен седяха 3 дни на терасата да ги вее и пече слънцето.и станаха като нови.даже после едно приятелче без да му казвам че съм ги прал каза "много ти е запазен салона"и това само за 3 лева за едно меглио.който го мързи и смята че положения труд за прането на салона му струва повече от 100лв да заповяда на някоя автомивка да му смъкнат кожата
                                Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

                                Коментар

                                Working...
                                X