Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

проблем С Фиат Брава 1.6

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    проблем С Фиат Брава 1.6

    здр. ЗНачи от мн скоро се появи 1н проблем.. Значи колата е на газ от 2 седмици.. преди 1 седмица както си карам в града и изведнъж се губят ниските обороти и педала отъва..Аз см натиснал до доле на 2ра и се движа с 20 км.. И се получава страннен звук като на тракктор тропа..и Така кат я изгася 15 мин и после запаля няма проблем. така ходих и до софиа и каде ли не минхах 600 км с тоя проблем. обача почна секи ден в града да ми се появвя. Смених свещите но се оказа че не е от него.Интересното в случая е че като карам на газ, лампата на инжекциона ми свети постоянни. и като префарля на бензин и пак продалжава да свети когато стане проблема.. И дори след малко каране със тоя проблем на бензин когато изчезне лампата на инжекциона от таблото Веднага колата се оправя...милля да ида на диагностика др седмица... вие какво мислите..благодаря предварително

    #2
    Re: проблем С Фиат Брава 1.6

    crazy_kon написа:
    здр. ЗНачи от мн скоро се появи 1н проблем.. Значи колата е на газ от 2 седмици.. преди 1 седмица както си карам в града и изведнъж се губят ниските обороти и педала отъва..Аз см натиснал до доле на 2ра и се движа с 20 км.. И се получава страннен звук като на тракктор тропа..и Така кат я изгася 15 мин и после запаля няма проблем. така ходих и до софиа и каде ли не минхах 600 км с тоя проблем. обача почна секи ден в града да ми се появвя. Смених свещите но се оказа че не е от него.Интересното в случая е че като карам на газ, лампата на инжекциона ми свети постоянни. и като префарля на бензин и пак продалжава да свети когато стане проблема.. И дори след малко каране със тоя проблем на бензин когато изчезне лампата на инжекциона от таблото Веднага колата се оправя...милля да ида на диагностика др седмица... вие какво мислите..благодаря предварително
    Ламбда сондата , маи не ти работи , ... на газ е нормално да свети , но бензин не трябва да свети ... наи добре диагностиката ще покаже ... а има и друго колега , незнам но на пълния инжекцион като има газ ... компа трупа грешки и са побърква ... може и затова да е ... слага се Емулатор за ГАЗ които симолира на че колата работи на бензин .. и компа нети създава проблеми ... към 35 лева струва ... евентуално затова така ти прави колата , може да си прецакаш компа ... ако не го оправиш скоро.Някои си вадят ключ маса или си слагат допълнителна схема при сяко палене компа да се рестартира сам ,зада си търка грешките ,ама тва си е селяния на голфовете правят такива глупости.. Проблема определено е от газта , можеш да идеш да теглиш една маина на тоз дето ти е слагал газовото ...
    >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

    Коментар

    Working...
    X