Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Заден стоп?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Заден стоп?

    Едно въпросче относно задните стопове.Токущо се връщам от почивка и не ми се занимава,затова ще използвам вашият опит.Докато си блея ударих бравока,задният стоп ,най-долното стъкло е счупено,направо си умрях от яд.Имали вариан само стъклото да се смени,или трябва цял стоп?И ако някой има съкла да драсне на л.с.Мерси предварително.
    Фиат Брава 1.4 12V 1998г

    #2
    търси някое Ударено или катостафирало в мобилето... мисля ,че ще ти излезе по тънко
    >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

    Коментар


      #3
      Колега, мисля, че няма само стъкла. Но до 50 лева можеш да си намериш цял стоп. Някъде, някой продаваше и за 30 лева.
      NOW: ???
      Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
      Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

      Коментар


        #4
        svetkos_ написа:
        Колега, мисля, че няма само стъкла. Но до 50 лева можеш да си намериш цял стоп. Някъде, някой продаваше и за 30 лева.
        Ако е като при фаровете мисля че ще се получи.Неми се разглабя сега.Стъклото на фара си го смених,залепено е с някакъв черен силикон,надявам се и при стопа да е така.
        Фиат Брава 1.4 12V 1998г

        Коментар


          #5
          Едва ли ще намериш само външната пластмаса... Търси стоп втора употреба.
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар

          Working...
          X