Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво може да е това?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво може да е това?

    Колеги, снощи като се качих в колата и видях в краката си /под педалите/ това. Някой има ли идея какво може да е то?
    Прикачени файлове

    #2
    тряя се е отчупило от някъде....не си ли поглеждал отдолу от къде може да е
    Powered by Emzo

    Коментар


      #3
      То, че се е отчупило от някъде - това е ясно. Но от къде?

      Коментар


        #4
        Така е напълно несравнимо. Сложи го до предмет с известни размери и го снимай пак.

        Коментар


          #5
          Тва ми мяса на парче от корпуса на пласмасата дето е хванат бутона за светлените на спирачките, ама наи лесно ще стане ако си извадиш бастуните от корема и се наведеш да видиш от къде е изпаднало мисля че веднага ще си проличи.
          Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
          Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
          Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

          Коментар


            #6
            Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 добър отговор колега Слави ! (иначе и аз мисля че е от там)
            AUDI 1.8 20V TURBO
            ex - FiAT BRAVO 2.0 20V, 1.9 JTD ++, 1.8 16V+газ, Alfa Romeo 1.9 JTD

            Коментар


              #7
              Я да поразсъждавам малко .... Колегата казва, че му е било в краката (педалите).Добре де, какъв е тоз бутон за светлини на спирачките ?Такова чудо в краката си нямам.
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                #8
                Еми колега, наведи се, и ще видиш бутона на педала на спирачките, който включва светлините при спиране. Май за него става въпрос.

                Коментар


                  #9
                  Аз бастуни нямам :D ще снимам след малко да видя, какво имам там доле.
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    #10
                    emzo написа:
                    ..Такова чудо в краката си нямам.
                    А над тях? :D Колегите правилно разсъждават. Може и да я парче от някоя втулка на педалите, но те обикновено са по-мръсни заради греста по тях. Така, че и аз мисля, че това е парче от държача на бутона над педала на спирачката.
                    Frontera Sport, X20SE март 1998

                    Коментар


                      #11
                      Ми то всяка кола си има бутон на педала на спирачката задействащ светлините на стоповете, така че не може ти да нямаш такъв.
                      Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                      Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                      Коментар


                        #12
                        emzo написа:
                        Я да поразсъждавам малко .... Колегата казва, че му е било в краката (педалите).Добре де, какъв е тоз бутон за светлини на спирачките ?Такова чудо в краката си нямам.
                        Колега, много сори за въпроса, ама то на твойта кола все нещо не работи откакто си я взел, сега пък нямаш и бутон за включване на стоп-светлините, и все казваш че нямаш проблеми... абе тя върви ли изобщо тая кола
                        Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                        Коментар


                          #13
                          Vladim написа:
                          emzo написа:
                          ..Такова чудо в краката си нямам.
                          А над тях? :D
                          Ами описанието на колегата Slavi_Lancia ме затрудни. Brake pedal switch ако бяхте казали, веднага щях да захапя.Та, успях да го снимам, доколкото е възможно:
                          Dido_Lyubenov написа:
                          Колега, много сори за въпроса, ама то на твойта кола все нещо не работи откакто си я взел, сега пък нямаш и бутон за включване на стоп-светлините, и все казваш че нямаш проблеми... абе тя върви ли изобщо тая кола
                          Ами заповядай да я видиш, специално за теб ще я мапна да кади толкова, че и филтъра с активен въглен няма да те спаси.На глупави провокации - глупави отговори.
                          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                          Коментар


                            #14
                            Махнах бастуните. :D Наведох се и видях, даже снимах. Там си е машинката. И като гледам с нищо не се различава от тази на колегата emzo. Значи не е от там.

                            Коментар


                              #15
                              А дали не е от задната страна където не се вижда на снимката, прилича ми на законтряща шаиба на тва бялото пластмасовото , как го нарекохте "педал суич нам си кво" хаиде пак залягайте и докладвайте и не се впрягайте за бастуните аз така си приказвам
                              Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                              Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                              Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                              Коментар

                              Working...
                              X