Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

блъснах се, моля ви казвайте!!!!!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    блъснах се, моля ви казвайте!!!!!!!

    хора помогнете! блъснах се! спуках си радиатора и климатика ...става въпрос за пунто 95, спортния модел...Има ли някой идея какво струват ..приблизително .. Нека да ви позабавлявам малко ...блъснах се не в кой да е в брат си в теглича му ... така се прецаках, че ми се плаче ...и между другото за климатика имало някаква тръбичка дето минава по ламарината и от там излезе всичкия въздух...а пълненето му дали е скъпо?!

    #2
    Пълненето не е по скъпо от радиатора. Около 60-80 лева е. Радиатор купувах наскоро за ЖТД-то, воден - 100 лева го плащах, от форума.

    Коментар


      #3
      Много кофти за миг си го представих...
      FoRzA ItaliA
      Lancia Delta HPE
      ex FIAT Uno 1,0 fire - продава се на части

      Коментар


        #4
        ogi28b написа:
        Пълненето не е по скъпо от радиатора. Около 60-80 лева е. Радиатор купувах наскоро за ЖТД-то, воден - 100 лева го плащах, от форума.
        пълненето е толкова. водния радиатор е към 110 лв., а за климатика е в рамките на 150-160 нов и за сметка на това трудно се намира /затова си карам второ лято без климатик/. бъдете внимателни към резбите на радиатора на климатика щото се пре..ват лесно! двата радиатора са един пред друг като отпред е този на климатика.п.п. туй дето ти е изтекло не е въздухь а фреон.
        Fiat Punto 1.1-Синята птица
        Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
        Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

        Коментар


          #5
          Виж тук http://axm-auto.com/ има някакъв радиатор + климатик,но е 325лв.Виж си за твоя модел Пунто ли е.

          Коментар


            #6
            благодаря, че се отговорихте! вярно има парно ...и между другото е с цели 200 лева по евтино ..тук ми искат за нови два радиатора + перката , т.е вентилатора 750 лева?! представяте ли си ?! аз ако имам толкова пари няма да се чудя как да си оправя колата..... проблема е че тя е 1.6 - 90 коня и двата радиатора са скачени е с ---болтове един за друг и ако сега не намеря и за климатика ...май никога няма да взема. Пък мога ли да сложа само за радиатора за парното и перката ... ?! много трудно се намира за тоя модел ....направо изпаднах в ужас днес... ако прочетете някъде ...моля ВИ, много Ви моля пуснете 2 реда.... и благодаря![/quote]

            Коментар


              #7
              Провери в axm... по-нагоре колегата е постнал линк! Не се слага трудно от някой който е малко по на ти с колите! След това отиваш да ти го напълнят и готово! Другия път внимавай повече!!
              ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
              // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

              Коментар


                #8
                кофти човек виждал съм 1.6 доста е наблъскано всичко вътре при двигателя ...пък и рядко се срещат по мобиле.бг може да търсиш някое блъснато.Ама той ще е лицево ударено ,тъи де нужните части пак ще са поитрошени .... Единствено те саветвам търси ... и каквото можеш си оправяи сам ,че мен ме начесаха преди година 1550 лева щото и аз се блъснах и то закво за радиатор, маска ,преден капак и десен канлик и 2 фара с мигачите ...
                >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

                Коментар


                  #9
                  Питай на тези телефони-имат неща необявени в листата с цени . http://www.avtocasti.com/viewtopic.php?f=10&t=10

                  Коментар


                    #10
                    Колега веднага ще ти помогна вчера се разходих до Обзор има ударено Пунто 1.6 90 кончета битрябвало да е твоя модел с клима е и е ударено странично в ляво всичко в коша е незасегнато,аз си взвх лайсните на вратите и го питах тоя колко иска за мотора и той каза че го продава само на части тъи че и радиатора го видях си е на мястото ако искаш провери дето ти казах.Надявам се че съм ти помогнал.п.п Моргата се намира в Обзор кат излезеш от гардчето в дясно има доста чукнати Италиянки

                    Коментар

                    Working...
                    X