Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колицата ми полетя

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колицата ми полетя

    Здравейте колеги туко що ми оправиха колата (браво 1,6 16 в) Хем много се радвам хем ми се плаче.Проблема беше че ремъка не беше сложен както трябва (ползват се специални пети които ги има само в представителните сервизи на фиат-за пловдив само в динекспрес) ремъка се беше изместил с четири зъба и маисторите се чудеха как клапаните са оште здрави но -късмет.За смяна бе станала и ролката щото се беше напукала и така за презацепване на ремъка и смяна на ролка ми съдраха кожата 137лева нормално ли е направо сълзи ми текат от очите Та ако някой колега се оплаква от намалена мощност може да опита с ремъка щото изпосмених всичко само ей тъй за нищо пък то каквъв е бил проблема.

    #2
    Re: Колицата ми полетя

    никсън написа:
    Здравейте колеги туко що ми оправиха колата (браво 1,6 16 в) Хем много се радвам хем ми се плаче.Проблема беше че ремъка не беше сложен както трябва (ползват се специални пети които ги има само в представителните сервизи на фиат-за пловдив само в динекспрес) ремъка се беше изместил с четири зъба и маисторите се чудеха как клапаните са оште здрави но -късмет.За смяна бе станала и ролката щото се беше напукала и така за презацепване на ремъка и смяна на ролка ми съдраха кожата 137лева нормално ли е направо сълзи ми текат от очите Та ако някой колега се оплаква от намалена мощност може да опита с ремъка щото изпосмених всичко само ей тъй за нищо пък то каквъв е бил проблема.
    горе-долу това са ценитеедната ролка е доста скъпа - явно е тяа трудът е около 60 лева
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Брей

      Около преди година сменях на форд ескорт 1,7 дизел обаче с белези ремъците и ролките,но там има белези.Тук определено не се наемам заради точно това че няма белези на шайбите.Би ли ми казал адреса на този сервиз в пловдив че вече карам 3000 км без да съм го сменил от покупката тоя ремък.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        Намира се на Пещерско шосе след хирургиите.А цената е горе долу нормална.

        Коментар

        Working...
        X