Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дразнещо дрънчене отзад в Пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    мерси колега ше я карам тия дни да я видят да им дам някви насоки поне :D
    Fiat Punto 1.2 75hp 95.

    Коментар


      #17
      Тези лагери понякога се чуват и при натескане на спирачките, понеже тогава има промяна в положението на колата, но най-вече се чуват при преминаване през неравности. При проблем с тези лагери също така започва задницата да се разклечва, т.е. променя се наклона на задните колела.
      FIAT PUNTO 1.7 TD
      CITROEN XSARA 1.8 16V VTS EXCLUSIVE

      Коментар


        #18
        колега ти си мн прав това ми е проблема защото на скоро забелязах че гумите са износени неравномерно (задните..)
        Fiat Punto 1.2 75hp 95.

        Коментар


          #19
          лагерите на носача се проверяват следния начин, Дигаш колата на крик и опитваш да клатиш гумата ако тресе значи има разбит лагер
          Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
          Втората......пак същата!
          (_-_)______////_______(_-_)
          Punto75-Вече на жената!
          Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

          Коментар


            #20
            ще опитам колега мерси
            Fiat Punto 1.2 75hp 95.

            Коментар


              #21


              Аз имах същия проблем,ходих каде ли не при толкова много ’’майстори’’ и всеки ми казжасхе различни версии за проблема с тропането и на края реших сам да намеря проблема и знаете ли какво се оказа,лагер на носача проверих го като вдигнах задната част с крика легнах под колата и с една по чка щанга пъхнах до лагера и разклатих на горе на долу то се вижда ако има луфт.Но да ви кажа честно не вярвах че подобен ремонт ще ми излезе 90 лв. лагера е 35 и за смяна ми взеха 55 но какво да ви кажа то от толкова майстори и разбирачи след месец пак от същото място започна да си тропа по същия начин тъи че си подбирайте ’’майсторите’’

              Коментар


                #22
                Imah go sa6tiq problem s moeto Punto! Smenih tamponi oba4e se okaza 4e rezervoara za gorivoto s vremeto si promenq razmera qvno za6toto postoqnno ima nalqgane tam, a toi e hvanat s dve planki i zapo4va da se poqvqva luft, a ot tam i tozi draznesht shum!

                Коментар

                Working...
                X