Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

антирадар

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    MadHead написа:
    За около 200лв си решаваш проблема - един 14 бандов радар детектор и си готов
    Това нещо не го разбирам ... Не можели просто да си кара като нормален човек, или с тия 200лв. дето си решава проблема може да се движи с + 40км. над ограниченията? Странни хора сте бре ...

    Коментар


      #17
      Re: антирадар

      superfiata написа:
      здравейте колего.моят проблем е че за 5 месеца имам 4 акта за превишена и 1 месец без книжка.днес ми лепнаха още един за 100 кинта.дали един антирадар ще ми спести тези главоболия.
      Мен щеше да ме е срам, ако за 5 месеца имам 4 акта! Дано ти вземат книжката за по-дълго, че иначе скоро ще гледаме и твоите размазани ламарини в Черна хроника!
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #18
        Аз имам един руски за 38 лева, колко пъти си е избил парите само тои си знае Верно не е от наи прецизните и често си писка за тоя дето духа, ама по добре да взема предивд писването дори то да е фалшиво ( някво смущение от електропровод или др.) от колкото да рискувам да мина с 100 покраи някои катджия за знак 60 Принципно когато хване радар си пищи доста сериозно и лесно можеш да разбереш кога вдига фалшива тревога и кога е КАТ. Примерно на тунела на магистралата преди да влезна в тунела ги лови ако с аот другата страна на открито ги лови можеби от километър че и повече почва да се обажда, ако има пряка видимост. Но изленат лионея с пушкалата и да ги засеча фаида никва и те са ме засекли.
        Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
        Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
        Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

        Коментар


          #19
          Сейвъра лови само Х-Бандт.е. при новите Ка-банд и лазери ще е пълна тишина :D
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар


            #20
            MadHead написа:
            За около 200лв си решаваш проблема
            Иб@х тез грешни пари... За 200 кинта ще си взема две хубави гуми и честно да ти кажа ще ми е по-спокойно, от колкото ако съм с някакви джапанки и антирадар Има си тема за радардетекторите, където всичко си е обяснено, така че тази си я спамвам на воля
            Alfa 159 SW 2.4 Ti
            Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
            "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

            Коментар


              #21
              Всеки сам си решава с колко да кара и с какви гуми. Човека попита..аз отговорих.Но пък е малоумно да застанат с патрулката на 200м след табелата за населено място и човек като види табелата обикновено пуска газта и не използва спирачка...е да ама се оказва че си има няма 25-30км отгоре...населено място!
              Honda Accord 1.8 115к.с. 96г.
              Honda Civic 1.5 90к.с. 93г.
              FIAT Marea 115 '99 1.8 113hP 182.A2.000
              Powered by Total & Fobos LPG

              Коментар

              Working...
              X