Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

антирадар

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    антирадар

    здравейте колего.моят проблем е че за 5 месеца имам 4 акта за превишена и 1 месец без книжка.днес ми лепнаха още един за 100 кинта.дали един антирадар ще ми спести тези главоболия.
    fiat bravo 1.6 16v gt
    fiat marea 1.9 8v jtd
    fiat punto 1.7 td
    fiat marea 1.6 16v

    #2
    Главоболията се решават като се кара по правилата (поне за скоростта).С радар детектора не е гаранция,че няма да те "застрелят" пак.

    Коментар


      #3
      Мисля,че тия устройства са извън закона,а за да не те боли повече главата,карай според правилата както е писал колегата по горе
      Marea HLX 147ps

      Коментар


        #4
        Re: антирадар

        superfiata написа:
        за 5 месеца имам 4 акта за превишена
        А, аз за 12 години нямам нито един
        Alfa 159 SW 2.4 Ti
        Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
        "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

        Коментар


          #5
          Re: антирадар

          gamma написа:
          superfiata написа:
          за 5 месеца имам 4 акта за превишена
          А, аз за 12 години нямам нито един
          Просто много състезатели се нароиха по пътищата Колега.
          Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
          Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

          Коментар


            #6
            за антирадар или радардетектор питаш?
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              #7
              за радар детектор питааз имам такъв от почти 4 годдосега за превишена скорост с него не са ме спиралимакар, че е възможно да те застреляттогава трябва бързо да се реагира - да се спрено и това не е гаранцияна постоянно влючените радари няма проблеми
              Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

              Коментар


                #8
                Re: антирадар

                superfiata написа:
                здравейте колего.моят проблем е че за 5 месеца имам 4 акта за превишена и 1 месец без книжка.днес ми лепнаха още един за 100 кинта.дали един антирадар ще ми спести тези главоболия.
                още 10 да ти напишат явно няма да се научиш п.п каква е технологията на радардетектора,законен ли е и къде и за какви пари може да се намери едит-питах гугъл и научих каквото исках,за автора на темата ето какво каза гугъл http://www.google.bg/search?hl=bg&q=...B0%D0%B4%D0%B0
                ex.Мареа ТД100

                Коментар


                  #9
                  Re: антирадар

                  gamma написа:
                  superfiata написа:
                  за 5 месеца имам 4 акта за превишена
                  А, аз за 12 години нямам нито един
                  Късметлия :D
                  A20DTH ЖТД ама не баш
                  1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                  Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                  Коментар


                    #10
                    специално заради полицайте си взех анти радар(радар детектор) защото край Благоевград имаше знах с ограничение 60 аз се излетях с 85-90км след като ме спряха и ми взеха последните 11 лева ми показаха че се движа с 97 километра (а със сигорност не бях с толкова и затова реших поне да знам да ли ме *стрелят* )
                    1.6 16v 96 г. 103 hp.
                    България е една от малкото страни в света ,в която докато се движиш в насрешното ,някой може да те шибне отзаде
                    Да мина да те взема...или да взема да те мина?

                    Коментар


                      #11
                      Re: антирадар

                      BO написа:
                      gamma написа:
                      superfiata написа:
                      за 5 месеца имам 4 акта за превишена
                      А, аз за 12 години нямам нито един
                      Късметлия :D
                      Имах предвид, че за тези години нямам НИКАКЪВ акт :P Сега като се замисля май и фиш нямам... Пу, пу, пу... Да не ми е уроки
                      Alfa 159 SW 2.4 Ti
                      Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                      "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                      Коментар


                        #12
                        Явно си просто стриктно спазващ закона шофьор, едва ли е толкова до късмет .
                        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                        Коментар


                          #13
                          А по темата "стрелянето" което ченгелите ни прилагат не е ли незаконно, в смисъл виждал съм да държат в ръка детектора вдигат и засичат и колко е реално един бог знае, ако е стационарен и да го включат като видят кола съм съгласен, тогава е вече въпрос на късмет да те уцелят, но какво да се прави.
                          --Старата ръжда любов не хваща!--
                          156 sportwagon 1,9 jtd 115
                          ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                          Коментар


                            #14
                            И аз за 5 години нямах ... но скоро отвях 1 радар на околовръсното на Стара Загора ... и един челен удар имам от миналото лято по морето общо 7 точки ми зеха от 39-те които имам , са тряа си трая 2 години да си върна 7те ... и радардектора си е добре ,равносилен е на премигване ... уважвам колегите които го правят и от връщам със същото на останалите.Е на мега паралиите с номер тип СА 7777 А хах на тях не мигам само показвам ени хубаи жестове с пръст.
                            >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

                            Коментар


                              #15
                              Не само върши работа, ами и доста парички спестява. Засича и новите стационарни камери по нашите пътища. За около 200лв си решаваш проблема - един 14 бандов радар детектор и си готов
                              Honda Accord 1.8 115к.с. 96г.
                              Honda Civic 1.5 90к.с. 93г.
                              FIAT Marea 115 '99 1.8 113hP 182.A2.000
                              Powered by Total & Fobos LPG

                              Коментар

                              Working...
                              X