Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Каква марка ламбда сонда е добре Fiat Marea 1.6 16 v Бензин?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Каква марка ламбда сонда е добре Fiat Marea 1.6 16 v Бензин?

    Здравейте колеги,Имам един въпрос и ще съм ви благодарен, ако някой може да ми отговори. Каква марка ламда сонда е добре да си сложа на колата, за да нямам проблеми вече? Купих си една марка, карам съм 1 месец отивам на диагностика и майстора каза, че тази марка били боклуци и сега не работела. Трябвало ми нова защото дази трупала грешки и дава много богата смес на горивото.Благодаря предварително.

    #2
    Ето тук: http://www.vdauto.com/bg/index.php питай за кислороден сензор на "Beru". В&Д Авто е оторизиран вносител на BERU, водещ производител на дизелови системи за студен старт с 40% световен пазарен дял при подгревните свещи. В областта на запалителните системи за бензинови двигатели фирмата BERU e един от четирите основни производители в Европа. BERU залага на експанзия в областта на автомобилната електроника, фокусирайки върху диалоговите електронни системи за автомобилната индустрия. Фирмата произвежда също системи от датчици и запалителни системи за бензинови и газови горивни системи. Почти всички Европейски производители на автомобили, микробуси и двигатели са клиенти на BERU.
    SEAT Leon Cupra 300
    Triumph Street Triple 765 R

    Коментар

    Working...
    X