Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

отваряне ел.стъклата на фиат браво без да е на контакт

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    отваряне ел.стъклата на фиат браво без да е на контакт

    Как да направя ел.стъклата на фиат браво да се отварят без да е на контакт

    #2
    ел стъкла

    има тема по този въпрос -ползвай търсачката
    ФИАТ БРАВО 1.4-ГОЛЕМИЯ МОТОР

    Коментар


      #3
      Re: ел стъкла

      4i4oico написа:
      има тема по този въпрос -ползвай търсачката
      къде е тая тема ,не мога да я намеря

      Коментар


        #4
        Еми напиши си заглавието на темата в търсачката. ел стъкла без контакт

        Коментар


          #5
          Колега прсото трябва да намериш къде ти се намира модула за контрол на ел.моторчетата за стъклата и да му подадеш постоянен + примерно от запалката или от някъде другаде където има пак такъв.Ама модула ще ти черпи ток постоянно от акомулатора ... зада са го напраили да е на контак има защо.
          >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

          Коментар


            #6
            Може и само с реле, управлението на което е от плафона. кофтито само е че кабела за плафона от които тряя да фанеш управлението на релето е под лявата кора на гредата. на предното стъкло. Сега ако ти кажа че съм го направил на моята кола и не помня кое от къде съм хванал, едва ли ша ми повярваш Трябва долу да намериш при бушоните някъде е захранващия кабел за стъклата, тои се прекъсва и се прекарва през релето на нормално затворения контакт. Когато вратите са затворени релето също е, и тока си върви както си е оригинално, щом отвориш врата релето щрака на другия контакт на които ти от някъде си хванал един 12В+ и те пуска през друга верига, тогава пак можеш си вдигаш и сваляш стъклата но на отворена врата. Ако имаш елементарни познания от това което ти написах веднага ще се сетиш какво да направиш, но ако не по добре намери някои дето знае ко прави да не ти огелпи нещо инсталацията.
            Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
            Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
            Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

            Коментар

            Working...
            X