Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бавно сваля оборотите!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Бавно сваля оборотите!

    Колеги,от два три дни се случва следното.Когато подам газ и качи оборотите колата(когато не е на скорост)ги връща на нормалното равнище много бавно(за 2-3 секунди).На какво може да се дължи това?Никога досега не съм имал такъв проблем.Иначе наскоро сменях масло,дали може това да има нещо общо.Колата има и газова уредба но на газ не прави този проблем.
    Не карайте колата си по-бързо, отколкото лети вашия ангел-спасител!!!

    Фиат Браво:1,6V 103hp 1996

    #2
    Стъпковия мотор. Една вероятност.
    Fiat Marea 1.8i 16V
    Fiat Tipo 1.4i 8V
    Fiat Punto 1.6i 8V
    www.italauto-bg.net/forum/

    Коментар


      #3
      ако ена газ може и от реглаж. също си смени възд филтър ако не си скоро
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #4
        Коелга pakumba.Съмнявам се да е от рагулажа понеже досега никога не ми се е случвало(въпреки че сега почна и на газ да сваля бавно оборотите).Прави го от 1-2 седмици а съм с газова от 1 година.Въздушният филтър го сменях преди няколко дни заедно с маслото.ВИж това със стъковия мотор не го знех.Възможно ли е наистина да е от него.Ако да,този мотор регулира ли се някак или се сменя?Колко пари е един нов?
        Не карайте колата си по-бързо, отколкото лети вашия ангел-спасител!!!

        Фиат Браво:1,6V 103hp 1996

        Коментар


          #5
          е, аз ти казвам, че ако на газ САМО ти го прави е реглаж. на бензин няма какво да регулираш. по другите ти въпроси са писани много страници ама трябва да се търси
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #6
            колега що не пробваш да махнеш въздушния филтар и да я пробваш без него може и от него да идва проблема !!!
            AUDI 1.8 20V TURBO
            ex - FiAT BRAVO 2.0 20V, 1.9 JTD ++, 1.8 16V+газ, Alfa Romeo 1.9 JTD

            Коментар


              #7
              cveteca написа:
              Коелга pakumba.Съмнявам се да е от рагулажа понеже досега никога не ми се е случвало(въпреки че сега почна и на газ да сваля бавно оборотите).Прави го от 1-2 седмици а съм с газова от 1 година.Въздушният филтър го сменях преди няколко дни заедно с маслото.ВИж това със стъковия мотор не го знех.Възможно ли е наистина да е от него.Ако да,този мотор регулира ли се някак или се сменя?Колко пари е един нов?
              за 1.2 е 300 кинта моторчето, тва единия вариант, другия е 350на вуйчоми бравата му правеше подобно бели, също така са форсираше сама на празен ход, и я закара в ямбол на майстор и за 50 лева му го оправиха
              Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
              Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

              Коментар


                #8
                Има ли някакъв шанс този проблем да е от запушени/зацапани инжектори.Защото освем него,на студен двигател на бензин когато подам газ и няма сила.Сякаш губи мощност.Иначе като позагрее няма проблеми.Освем това и се чува ено силно тракане и колата когато е на свободна на някой светофар примерно се тресе доста силно.
                Не карайте колата си по-бързо, отколкото лети вашия ангел-спасител!!!

                Фиат Браво:1,6V 103hp 1996

                Коментар


                  #9
                  по скоро си виж свещите и кабелите
                  Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
                  Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

                  Коментар

                  Working...
                  X