Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнението ви относно Punto MK2 1.2 60 коня

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мнението ви относно Punto MK2 1.2 60 коня

    Колеги споделете мнение относно тази количка... Майка ми мисли да си взима по-нова количка и се чудим за едно такова пунто с 5 врати. Как е двигателчето? Какви са основните проблеми, за какво да гледам преди покупка и т.н. Пунтото което ще гледам е без City режим на волана, прочетох, че дава дефекти... Благодаря на отзовалите се
    Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

    #2
    ДВГ фаейр 1242 като МК1, почти, добракола но за динамика е трудно да се говори,иначе пък е много икономична!
    Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
    Втората......пак същата!
    (_-_)______////_______(_-_)
    Punto75-Вече на жената!
    Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

    Коментар


      #3
      колега аз съм с такова пунто само че е триврато върви добре малко гори лесен за подръжка аз втора година карам и само масло сменям е сега илзезнаха и други неща но 40000 км по наще пътища е неизбежно но незман само как е бех хидравлика и това за дефекти има някои с скапани ситита аз нямам ядове и гледаи с 1 или 2 клуча се продава защото много се продават само с един а още един нов е около 250-500 лева и успех взимаите смело
      Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

      Коментар


        #4
        bboyd написа:
        колега аз съм с такова пунто само че е триврато върви добре малко гори лесен за подръжка аз втора година карам и само масло сменям е сега илзезнаха и други неща но 40000 км по наще пътища е неизбежно но незман само как е бех хидравлика и това за дефекти има някои с скапани ситита аз нямам ядове и гледаи с 1 или 2 клуча се продава защото много се продават само с един а още един нов е около 250-500 лева и успех взимаите смело
        Това, че няма City означава ли, че няма изобщо хидравлика на волана?
        Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

        Коментар


          #5
          ами мисля че няма те са и с 13’ гуми
          Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

          Коментар


            #6
            кола

            Сити режима се оправя не е болка голяма само има един дтчик по труден за намиране По хубаво е да не се разваля но случва се гледай двигатела - да не работи на 2 цилиндъра и окачването да са наред
            КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
            Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
            http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

            Коментар


              #7
              Колегата ключар ти е казал най добре.Гледай наистина да не работи на 2 цилиндъра,щото после болката е голяма.
              ex. punto elx 1.2i
              Lancia Libra 1.6

              Коментар


                #8
                Ново ЕКУ
                Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
                Втората......пак същата!
                (_-_)______////_______(_-_)
                Punto75-Вече на жената!
                Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

                Коментар


                  #9
                  Гледахме вчера фиатчето... много запазено, не работеше на 2 цилиндъра, двигателя работеше много добре и даже имах чувството, че ускорява по добре от бравата ми. Направи ми впечатление, че скоростния лост е доста стегнат, всмисъл скоростите си влизат добре, но не може да го местиш с един пръст. Това нормално ли е да е така е стегнат?
                  Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

                  Коментар


                    #10
                    ами колега и моя скоростен лост е стегнат и ми се струва нормално колега можеш да погледнеш в моя гараж да му скиваш едно око
                    Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

                    Коментар


                      #11
                      Колеги, някой може ли да каже, по какви причини най-често се поврежда това ЕКУ? Вода ли прониква? Предполагам ще е важно и за колегата пуснал темата! Аз съм със същия ДВГ. Супер икономичен е! На Пандата е муден но тя е 4х4. Но е изпитан италиански боец.
                      Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                      Коментар


                        #12
                        Някой знае ли нещо по въпроса?
                        Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                        Коментар

                        Working...
                        X