Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пукане от спирачен апарат Темпра

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пукане от спирачен апарат Темпра

    Става въпрос за Темпра преден ляв спирачен апарат. При спиране съвсем нормално се чува някакво пукане. Като е студено повече се чува. Свалях накладките не са заминали. Диска е здрав не е спукан. Не е за смяна според мен. Един познат каза, че трака каре. Като завъртя докрай десен и леко тръгвам се чува пукане. Направо като карам няма нищо. Само като спирам.
    Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
    Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
    Совалката средно на LPG
    Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

    #2
    ако при натискане на спирачката пуква само веднъж/докато я държиш/ сигурно са водачите на спирачния апарат но ако пука ритмично /като каре/ не знам, но почти сигурно че не е каре
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #3
      stef написа:
      ако при натискане на спирачката пуква само веднъж/докато я държиш/ сигурно са водачите на спирачния апарат но ако пука ритмично /като каре/ не знам, но почти сигурно че не е каре
      ритмично си пука, не е само веднъж. Утре ако е топло мисля да сваля апарата до го пораздвижа. Имам и нови гуменит уплътнение за водачите ще ги сменя. Може да го намеря от къде е. Ама някой ако има идеи....
      Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
      Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
      Совалката средно на LPG
      Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

      Коментар


        #4
        Крето можеш да го провериш по следния начин:Навиваш пълен ляв или десен волан и караш бавно на първа скорост ако се чува пукане почти сигурно е че карето е за смяна.

        Коментар

        Working...
        X